Manuální lymfatická masáž s ozonem a ozonovým zábal pro formování postavy Poprvé na Slevomatu

V ceně:

  • Manuální lymfatická masáž dolních končetin a zadečku speciálními hmaty s ozonem
  • Ozonový zábal 

Délka procedury cca 60 minut. 

Platí do:

30. 9. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Termín si domluvte předem na tel. 773 971 773, nahlaste jméno a kód voucheru kdykoliv od pondělí do pátku v čase 10.00–16.00 h.
  • Z kapacitních důvodů je doporučena včasná rezervace termínu.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Harmonické masáže – Salon Jasmín

Vodičkova 16, Praha - Nové Město

Každý si zaslouží trochu toho rozmazlování.

Svěřte se do rukou profesionálky Markéty Hájkové, která se postará o to, abyste se cítili jako znovuzrození. Nabízí vám opravdový požitek.

Manuální lymfatická masáž

Je jemná masážní metoda, která je zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží a je speciálně zaměřená na disharmonii jednotlivých partií. Jedná se o velmi příjemnou intenzivní hlubokou masáž, při které dochází ke stimulaci hlubokých krevních a lymfatických cév na dolních končetinách, prokrvení svalových struktur a rozrušování tukové tkáně. Jde zároveň o ozdravnou a relaxační techniku s použitím ozonu a 100% přírodních olejů, které jsou lisované či v bio kvalitě.

Ozon

Je látka, která má výrazně stimulační účinek na buňky lidského organismu a urychluje metabolismus kůže. Při aplikaci na kůži dochází k regeneraci podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy,  vyhlazování strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže.

Profesionální přístup, odborné znalosti a důraz na jedinečnost každého klienta je v salonu Harmonické masáže samozřejmostí. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Termín si domluvte předem na tel. 773 971 773, nahlaste jméno a kód voucheru kdykoliv od pondělí do pátku v čase 10.00–16.00 h.
  • Z kapacitních důvodů je doporučena včasná rezervace termínu. 
Storno podmínky

Zrušení rezervace minimálně 24 hodin předem, jinak voucher propadá.