Pohádková říše pověstí: rodinně laděná venkovní únikovka až pro 6 hráčů

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Pro 2 osoby
Ukončeno
699 Kč
14 zákazníků

V ceně varianty:

Venkovní únikovka Pohádková říše pověstí

 • hra pro 2 osoby
 • délka trasy: 3 km
 • předpokládaný herní čas: 1,5 hodiny
 • start je u Kongresového centra

Můžete využít do:

31. 8. 2017

Omezení:

Je nutné mít internet v telefonu či tabletu.

Podmínky uplatnění:

 • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
 • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do konce platnosti voucheru, tedy do 31. 8. 2017, poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
 • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
 • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Pohádková říše pověstí

Podle pověsti zaznělo kdysi proroctví: „Vidím město veliké, jehož uličky mnohá tajemství skrývají. Potřebuje hrdiny, kteří se budou chytrého telefonu svého dotýkati a všechny záhady postupně luštiti.“

Vydejte se na dobrodružnou procházku Prahou, na níž vás budou provázet kněžna Libuše, Přemysl Oráč, Horymír s věrným Šemíkem a další postavy z českých pověstí. V až 6členném týmu si zahrajete hru od Prague Outdoor Escape Games s názvem Pohádková říše pověstí, která vás zavede na různá zákoutí města, nachystá spoustu zábavy i hádanek a hledání symbolů.

Rodinně laděnou únikovku si jednoduše stáhnete do chytrého telefonu (pak musíte být celou dobu on-line) a kdykoli odstartujete u Kongresového centra. Ve společnosti historických postav, které vám budou vyprávět své osudy, strávíte asi 1,5 hodiny, během nichž nachodíte 3 km.

A co když přijde únava, hromy blesky nebo jiný důvod pro přerušení hry? Žádný problém, mezi jednotlivými úkoly ji můžete „pauznout“ a dohrát třeba další den. A když se dostanete do pomyslné slepé uličky? Ani pak nemusíte házet flintu do žita, stačí si říct o nápovědu nebo přímo řešení úkolu (stát vás to bude jen pár trestných minut). Mrkněte, jak to funguje.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
 • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do konce platnosti voucheru, tedy do 31. 8. 2017, poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
 • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
 • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích. 
Děti

Hra je vhodná pro rodiny s dětmi, do úkolů se naplno zapojí ty od cca 10 let, ale užijí si ji (a něco nového se dozvědí) i mladší.

Hodnocení podniku Prague Outdoor Escape Games

Hodnocení podniku Prague Outdoor Escape Games

3,2/5 (9 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Že se hra odehrává venku a lze ji hrát kdykoliv.

Není aktualizovaná. Domy se mění. Na jednom bylo lešení, takže nebylo možné splnit úkol.

31. 12. 2017
Klaraptackova

Krásné prostředí, zajímavá lokalita, historie, zajímavé příběhy, krásné památky.

V případě, že si nevíte rady a požádáte o nápovědu, nemůžete si zvolit, jakou nápovědu dostanete, přestože Vám to připočte trestné minuty (a docela dost). Nebyli jsme si jisti, jak počítat runy u menhiru, tak jsme požádali o nápovědu, která nám byla k ničemu, protože bylo nápovědou foto menhiru, který jsme ale našli. Požádali jsme tedy o druhou nápovědu (opět za další trestné minuty) a dostalo se nám foto „náhrobního kamenu“, na kterém jsme runy luštili (opět k ničemu). Teprve až když jsme dali „ukázat řešení“, dostali jsme za sakra hodně trestných minut celé řešení a pochopili, jak jsme měli postupovat v řešení :-/

4. 11. 2017
Sandra

Prostredi, kde se hra odehrava. Vyslo nam i pekne pocasi.

Trasa byla dost kratka a ukoly velmi jednoduche. Bohuzel jsme ocekavali neco jineho a toto pro nas bylo pomerne zklamani. I provedeni nebylo nijak propracovane. Na konci se clovek nedozvedel, napr. v porovnani s ostatnimi, jak si vedl apod.

11. 10. 2017
Klára

Rozdělení pro cenu za 2 a 6 lidí je zcela zbytečné a jen tahání peněz z lidí. :-(

1. 10. 2017
Vlaďka

Příjemná vycházka po Vyšehradu..lehčího rázu, měli jsme děti 11let a byla to prý chvilema nuda..

Raději bychom příště spíše tištěnou verzi, aby do ni mohli všichni zúčastnění nahlédnout. Takhle celou dobu to četl jeden z mobilu a neustále se muselo do mobilu koukat, to jsme věděli, ale to jsme si museli zažít, jinak to bylo moc fajn..

21. 6. 2017
For

Výborný nápad, jak nenásilně dětem popsat historii! Děckám se hra moc líbila, užili jsme si fajn odpoledne. Když začalo pršet, zapauzovali jsme hru a schovali se pod střechu. Určitě vyzkoušejte! :-)

6. 6. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.