5 dní relaxační dovolené v Českém středohoří: polopenze, venkovní vířivka i masáže Online rezervace

Skvělé zázemí pro páry i rodiny s dětmi
Skvělé zázemí pro páry i rodiny s dětmi
Koštovna s domácími pálenkami v budově hotelu
Koštovna s domácími pálenkami v budově hotelu
Možnost pozorování hvězd výkonným dalekohledem
Možnost pozorování hvězd výkonným dalekohledem
2 zákazníci
do konce
Jak proměnit voucher v dárek?

Destinace:

Hotel Pod Sluncem

Třebíz 25, Třebíz

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
U nás se nekouří
Wellness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 200 Kč/noc
Kolárna
Balíčky (1)
5 dní (4 noci), 2 osoby
Období do 30. 9. 2017
 • 4× ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
 • 4× polopenze pro 2 osoby:
  • snídaně formou švédského stolu
  • večeře výběrem ze 3 jídel
 • 1× aromatická masáž zad pro 2 osoby / 30 min.
 • 1× venkovní vířivka pro 2 osoby / 30 min.
 • parkování zdarma
 • wi-fi zdarma 

Strava

Polopenze

Omezení

Voucher lze uplatnit pouze s nástupem v neděli nebo v pondělí.

Online rezervace
Více o balíčku 8 144 Kč 7 899 Kč

Pobyt na Slunci by vás asi neosvěžil. Pod Sluncem – to už je ovšem jiná. Načerpáte zdravou energii a hvězdy budete mít téměř na dosah.

Krajina Českého středohoří je pestrá, krásná a leckdy i tajemná. A když se ubytujete v hotelu Pod Sluncem, tak teprve něco uvidíte. Co? Třeba hvězdy jako na dlani. Nebo jak se dělá pravá domácí pálenka! 5 dní tady si užijete parádně. To je nad slunce jasnější.

Prosluněný pobyt s polopenzí

Hotel najdete v Třebízi, kousek od Slaného. Nové útulné pokoje jsou vybavené SAT TV a telefonem. Ve vlastní koupelně je také fén a v celém objektu wi-fi připojení. Rodiče s dětmi ocení dětský koutek s hračkami, přebalovací pult i postýlku. Polopenzi si vychutnáte v restauraci pod unikátní cihlovou klenbou z 18. století a parkování je zajištěno na uzavřeném dvoře.Na hotelu si můžete zahrát třeba stolní tenis a kuželky. K dispozici je též půjčovna jízdních kol i jejich úschovna. Neopakovatelným zážitkem navíc určitě bude pozorování noční oblohy velkým astronomickým dalekohledem.A mají tady i vodníka! Tedy vlastně koštovnu U Vodníka. Ochutnejte tradiční staročeskou kmínku, ořechovku a likéry z višní, švestek, medu, mandlí nebo lípy. V nabídce jsou i takové speciality, jako pálenka z kdoulí a jeřabin. Koštovna se nachází přímo v prostorách hotelu.

Krajina, co láká k výletům

84 % území Českého středohoří je chráněnou krajinnou oblastí, byla by tedy škoda neprozkoumat alespoň její část. Naplánujte si výlety dle svého gusta, vyrazit můžete za památkami i přírodními zajímavostmi a krásnými výhledy.

Jednou z přírodních dominant krajiny je vrch Raná se skvělými podmínkami pro paragliding. Přírodní park Džbán vás zase okouzlí svou tajemnou atmosférou a četnými prameny. Nebo máte rádi historii? Vyjeďte si na zámek Nový Hrad v Jimlíně. 

A prozkoumejte i další tipy na výlety, zajímavý cíl si vybere opravdu každý. Také stránky hotelu vám napoví, co stojí za to v okolí vidět. Málo toho opravdu není. 

Tipy co dělat

Lány Lány

Pozdně renesanční budova z konce 16. století zřízená císařem Rudolfem II. jako lovecký zámeček je od r. 1921 přechodné a letní sídlo prezidentů našeho státu. Krásná je také procházka zámeckým parkem s palmovým skleníkem a rybníkem Bahňákem.

Hazmburk Hazmburk

Zřícenina gotického hradu Hazmburk je snad nejznámější dominantou Českého středohoří. Je s ní spojeno mnoho pověstí a bájí, které inspirovaly významné české umělce, např. K. H. Máchu, S. Čecha, E. Fillu a další.

Královský pivovar Krušovice

Nakoukněte pod pokličky zkušeného sládka a přičichněte k chuti čerstvě uvařeného piva. Pivovar, jehož vznik posvětil Rudolf II. a jenž v současné době vyprodukuje více než milion hektolitrů piva ročně, patří k nejmodernějším v Evropě.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Kalkulace ceny
Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Termín si rezervujte co nejdříve na e-mailu info@hotelpodsluncem.cz nebo tel. +420 312 521 898. Při rezervaci uveďte kód voucheru.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Recepci také předem informujte, pokud se na pobyt chystáte se svými domácími mazlíčky. 
Děti
 • Děti 0–6 let zdarma při ubytování na pokoji se 2 dospělými
 • Pro menší děti si můžete zapůjčit dětské cestovní postýlky
 • Děti 7–12 let: 1900 Kč za pobyt včetně polopenze i vířivky
 • Osoby ve věku 13 let a starší již hradí cenu dle platného ceníku: 400 Kč vč. snídaně/noc
Příplatky
 • Domácí mazlíček: 200 Kč/noc
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Zrušení či změna rezervace je třeba nahlásit min. 7 dní  předem, jinak voucher propadá v plné výši. Změnu termínu lze provést pouze 1x a to po dohodě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Hotel Pod Sluncem

Třebíz 25, Třebíz

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
U nás se nekouří
Wellness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 200 Kč/noc
Kolárna

Hodnocení podniku

Všechna hodnocení