Slavíme 8 let a rozdáváme 80 milionů korun! Už jste si vyzvedli svůj dárek na naší narozeninové stránceVyzvednout dárek

Jednodenní výlet vlakem do Drážďan s možností plavby lodí do Pillnitz

135 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Pillnitz
Zobrazit na mapě
Drážďany
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

Ne 23. 7. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - hl. n. - 08:16
  • Děčín - hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 21. 7. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

Ne 27. 8. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, hl. n. - 08:16
  • Děčín - Děčín hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 25. 8. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

Ne 10. 9. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, hl. n. - 08:16
  • Děčín - Děčín hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 8. 9. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Užijte si jednodenní výlet do německých Drážďan s možností plavby lodí do Pillnitz s CA Futura. Během tohoto výletu uvidíte krásné historické centrum města Drážďany, kterým vás provede průvodce. Následně vás bude čekat odpolední plavba do Pillnitz. Tato plavba není zahrnutá v ceně výletu, poplatek za tuto plavbu bude vybírat průvodce na lodi ve výši 150 Kč/osoba. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Program výletu

  • Odjezd vlakem z Prahy, Masarykovo nádraží v 6:53, přestup v Děčíně a v Bad Schandau
  • Příjezd do Drážďan v 9:58
  • Přesun tramvají do historického centra a pěší prohlídka vedená průvodcem CA
  • Po prohlídce města následuje individuální volno
  • Ve 14:45 nalodění
  • Od 15:00 plavba lodí romantickým labským údolím kolem labských zámků do Pillnitz
  • V 16:30 připlutí do Pillnitz, procházka po nábřeží k letnímu sídlu saských kurfiřtů a králů lodním přívozem do Kleinzschachwitz, autobusem do Niederßedlitz
  • V 18:06 odjezd vlakem do Bad Schandau a dále do Děčína
  • Příjezd do Prahy, hl. .n. v 21:09

Pozn.: v případě dobrých plavebních podmínek plavba až do Pirny (celkem 2,5h – bez navýšení ceny), pěšky cca 15 minut na nádraží a v 18:21 odjezd vlakem směr Praha. 

Destinace:

Pillnitz

Zobrazit na mapě

Drážďany

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Martina

Super průvodce. Vše na sebe časově navazovalo. Moc hezký výlet.

Lubomir

Vyborny vylet se skvelym pruvodcem

Cristina
Jak uplatnit
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
Příplatky
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


Storno podmínky
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.

Chybí vám nějaké další informace?

17 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Destinace:
Pillnitz
Zobrazit na mapě
Drážďany
Pořádá

Hodnocení podniku CA Futura

Hodnocení podniku CA Futura

4,5/5 (6 224 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mila

Vyborny pruvodce, zvladl nesvar ceskych drah-zpozdeni vlaku a upravil program

Včera
Jitka_pechova

Organizace, počasí

Včera
Vze

Byli jsme moc spokojeni. Vše perfektně naplánované. Milý průvodce. Lázně v krásném prostředí. Velice klidné místo. Nejvíce se nám líbil bazén s hudbou.

Možná bychom vynechali Větruši a jeli rovnou do lázní. 3 hodiny v lázních je tak akorát. Ráda bych si pak ještě zašla do města na dobré jídlo – to už jsme nestihli. To není ale výtka, jen názor :-)

Včera
Zborilova

ochota personálu, zvolená trasa

zpáteční cesta – nefungující klimatizace ve vlacích

Včera
Jaroslav

Prostředí a vynikající delegát.

Vše OK.

Včera
Zlata

Organisace výletu, dostatek času, návaznost dopravy, výkon průvodce.

Včera
Eva

Celá den neměl chybu, vše organizačně dokonalé

23. 4. 2018
Veronika
23. 4. 2018
Petrakorani
23. 4. 2018
Karel

Vše se plně shodovalo s nabídkou.
Průvodce zaslouží pochvalu.

23. 4. 2018
Jarmila

nám se líbilo vše, organizace prvotřídní takže jsme si výlet opravdu užili.

nebylo nic, co by se nám nelíbilo.

23. 4. 2018
David

Počasí vyšlo báječně, průvodce a celá organizace výletu byla super

Nemám nic co bych vytknul

23. 4. 2018
Sandra

Lázně jsou opravdu úžasné. Hlavně bazén se slanou vodou :-)

23. 4. 2018
Jitka

Krásná příroda, výhledy, kamenný most, plavba přívozem i lodí.

22. 4. 2018
Klara

Dobrá organizace, milá paní průvodkyně.

Dlouhé čekání na navazovací vlaky, ale to cestovní kancelář asi nemohla ovlivnit.

22. 4. 2018
Tereza

Kromě nákupů se stihla i prohlídka města s milým průvodcem.

20. 4. 2018
Lucie

Skvělá organizace, časový harmonogram i pestrost výletu! Děkujeme průvodci panu Petru Tylečkovi! :)

17. 4. 2018
Petr

Velmi dobrá organizace ze strany p. Tylečka.

17. 4. 2018
Dana

Výborná organizace, dostatek času na vše, pěkně sestavený zájezd.

17. 4. 2018
Libuše

Organizace zájezdu skvělá, paní průvodkyně příjemná.

16. 4. 2018