Jednodenní výlet vlakem do Drážďan s možností plavby lodí do Pillnitz

135 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Pillnitz
Zobrazit na mapě
Drážďany
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

Ne 23. 7. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - hl. n. - 08:16
  • Děčín - hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 21. 7. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 27. 8. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, hl. n. - 08:16
  • Děčín - Děčín hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 25. 8. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 10. 9. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, hl. n. - 08:16
  • Děčín - Děčín hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 8. 9. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno

Užijte si jednodenní výlet do německých Drážďan s možností plavby lodí do Pillnitz s CA Futura. Během tohoto výletu uvidíte krásné historické centrum města Drážďany, kterým vás provede průvodce. Následně vás bude čekat odpolední plavba do Pillnitz. Tato plavba není zahrnutá v ceně výletu, poplatek za tuto plavbu bude vybírat průvodce na lodi ve výši 150 Kč/osoba. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Program výletu

  • Odjezd vlakem z Prahy, Masarykovo nádraží v 6:53, přestup v Děčíně a v Bad Schandau
  • Příjezd do Drážďan v 9:58
  • Přesun tramvají do historického centra a pěší prohlídka vedená průvodcem CA
  • Po prohlídce města následuje individuální volno
  • Ve 14:45 nalodění
  • Od 15:00 plavba lodí romantickým labským údolím kolem labských zámků do Pillnitz
  • V 16:30 připlutí do Pillnitz, procházka po nábřeží k letnímu sídlu saských kurfiřtů a králů lodním přívozem do Kleinzschachwitz, autobusem do Niederßedlitz
  • V 18:06 odjezd vlakem do Bad Schandau a dále do Děčína
  • Příjezd do Prahy, hl. .n. v 21:09

Pozn.: v případě dobrých plavebních podmínek plavba až do Pirny (celkem 2,5h – bez navýšení ceny), pěšky cca 15 minut na nádraží a v 18:21 odjezd vlakem směr Praha. 

Destinace:

Pillnitz

Zobrazit na mapě

Drážďany

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Martina

Super průvodce. Vše na sebe časově navazovalo. Moc hezký výlet.

Lubomir

Vyborny vylet se skvelym pruvodcem

Cristina
Jak uplatnit
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
Příplatky
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


Storno podmínky
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.

Chybí vám nějaké další informace?

17 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Destinace:
Pillnitz
Zobrazit na mapě
Drážďany
Pořádá

Hodnocení podniku CA Futura

Hodnocení podniku CA Futura

4,5/5 (6 732 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Awalaska

Paní průvodkyně byla milá a ochotná. Zájezd proběhl podle plánu a splnil naše očekávání. Děkujeme a vřele doporučujeme.

Včera
Šárka

Rychlá cesta, dobrá organizace, skvělý průvodce. Zájezd se vydařil po všech stránkách, moc se nám líbily Drážďany i nákupy.

Přílišné klimatizování autobusu a to, že nás pan řidič nepustil do autobusu s kávou.

Včera
Zdeňka

Paní průvodkyně byla milá a celkově byl její výklad příjemný.

Nepříjemné bylo, že velká část památek je v rekonstrukci, takže staveniště rušila celkový dojem, ale za to pořádající CK nemůže :).

15. 7. 2018
Martina

dobrý výlet i průvodce

15. 7. 2018
Vladimíra

Cesta vlakem celkem dobrá.

Organizace zájezdu. Vzhledem k tomu, že každý sedi kde je volno, tudíž v celém vlaku, paní průvodkyni jsme po vystoupení v Drážďanech již nenašly.

15. 7. 2018
Irenke

Vsechno

12. 7. 2018
Jolana

Hezký výlet za dobrou cenu, kombinace nákupů a kultury s příjemným průvodcem.

11. 7. 2018
Nort

Priroda.`

Doprava tam a zpet.

10. 7. 2018
Jarka
9. 7. 2018
Jana

Mohli jsme si vybrat ceho se zucastnime a ceho ne. Bylo super, ze jsme nemuseli prestupovat a jeli primo

Spatne informace ohledne odjezdu vlaku zpet a pan delegat nam nerozdal jizdenky, takze kdyby nam to ujelo tak si cestu zpet musime hradit znovu sami… Pri cekani na zpatecni vlak nastali komplikace ohledne odjezdu, zmenili.nastupiste a jikdo sme to nevedel(delegat s nami nebyl) a nebyt nednoho hodneho pana co s nami jel a znato, tak by nam to ujelo…

9. 7. 2018
Eliška

Líbilo se mi naprosto všechno, skvělá organizace, pan průvodce byl excelentní s prekrasným výkladem a prohlídkou města .Moc doporučuji :) Ráda pojedu znovu.😉😊

Líbilo se mi vše nemohu dát nic negativního, možná jen, ze na zpáteční cestu byla uvedena jedna kolej ze kterého se mělo odjízdět .Ráno nám byl rozdan lísteček se změnou odjezdu. Avšak nakonec se jelo ještě úplně z jiné koleje tak jsme to snad všichni stihli i zpět 😂ale neberu to jako negativum. S mhd dopravou je to takto všude takže za to organizátor opravdu nemůže 😉.

9. 7. 2018
Martin

Výlet byl organizačně naplánován do posledního puntíku. Dokonce našeho zkušeného průvodce pana Tylečka nerozhodilo ani 1/2hodinové zpoždění z důvodu poruchy na vlakové soupravě a následné nenapojení dalších spojů. Našel jiný spoj z jiného města. Vše se krásné stíhalo a bylo na co koukat. Všem doporučuji.

9. 7. 2018
Lenka

vše bylo zcela ok, organizace super a zážitek úžasný

9. 7. 2018
Iva

výlet byl naprosto suprový, nádherná destinace, vyšlo počasí, průvodce fajn, organizace bezvadná, určitě pojedeme zase někam znovu. Výletní cíl Bastei mohu rozhodně doporučit, dlouho jsem nezažila něco tak pěkného.

ČD nespolupracovaly stejně perfektně, takže jsme hned v prvním vlaku nabrali kvůli závadě půlhodinové zpoždění, ale pan průvodce našel rychlé řešení, že jsme nějaký zádrhel vůbec nepocítili.
Vstup do opevnění podražil, pro dospělého jsou to 2 Eura

8. 7. 2018
Tereza
8. 7. 2018
Radek

Výlet jako takový v pořádku. Průvodce také. Bonus v podobně procházky k nakloněnému kostelu v Ústí.

Když pominu, že jsme málem zůstali v Drážďanech (vlivem přeřazení nástupiště vlaku a nepřítomnosti průvodce), tak se mi nelíbilo zbytečně moc přestupů, když z Prahy jezdí přímý spoj až do Drážďan. Při cestě nazpět jsme v pokynech (průvodce nebyl přítomen) měli, abychom vystoupili v Děčíně a po hodině a čtvrt nastoupili do dalšího vlaku přes Ústí do Prahy. V Děčíně není nic čím by se člověk mohl v 19 hodin večer zabavit, občerstvit se a ani si v klidu někde sednout. Klidně jsme mohli jet až do Ústí a tam pak pokračovat dalším spojem. Ústí jsme ráno (při mezipřestupu) poznali a v nákupním centru by se člověk jistě nějak zabavil, občerstvil, odskočil si na čistou toaletu a v klidu si odpočinul.

7. 7. 2018
Ilona

Výlet byl fajn, milý průvodce.

Při odjezdu z Drážďan jsme dle pokynů čekali na odjezd vlaku na daném nástupišti. Ovšem vlak byl přeřazen na jinou kolej. Nikdo nás neinformoval. Z cedule vlak nezmizí (abyste začli pátrat po novém nástupišti), jen se objeví jakási číslovka, u které jsme předpokládali, že se jedná o zpoždění, ne změnu nástupiště. Průvodce v tu chvíli někde v Děčíně zatímco by měl být se skupinou v Drážďanech. Chtělo by to lepší organizaci. Když už máte výlet s průvodcem, měl by být i u nástupu do správného vlaku a ne několik desítek kilometrů od vás v jiné zemi..

7. 7. 2018
Irena

Jela jsem asi po čtvrté. Všem doporučuji.

7. 7. 2018
Michal

– organizace
- průvodce
- dostatečný čas na rozchod
- poměr cena/kvalita

– nic

7. 7. 2018
Aizhan
6. 7. 2018