Jednodenní výlet vlakem do Drážďan s možností plavby lodí do Pillnitz

135 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

Ne 23. 7. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - hl. n. - 08:16
  • Děčín - hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 21. 7. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 27. 8. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, hl. n. - 08:16
  • Děčín - Děčín hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 25. 8. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 10. 9. 2017

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • prohlídka města
  • jízdné tramvají, autobusem a lodní přívozy dle programu
  • služby průvodce 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - Lovosice - 07:58
  • Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, hl. n. - 08:16
  • Děčín - Děčín hl. n. - 08:41

Omezení

Cena nezahrnuje poplatek za plavbu lodí Drážďany – Pillnitz ve výši 150 Kč. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Uplatněte voucher do 8. 9. 2017.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu  slevomat.futura@seznam.cz
  • Uveďte své jméno, příjmení, termín výletu, nástupní místo, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Děti do 5,99 let jsou zdarma.
  • Povinný příplatek: 
    • plavba lodí Drážďany - Pillnitz  150 Kč (platbu bude vybírat průvodce na lodi).
  • Lze doobjednat občerstvení na lodi za 150 Kč  (polévka, vepřový nebo kuřecí řízek, brambor nebo bramborový salát a zákusek, většinou roláda nebo štrůdl) - platí se personálu na lodi. 


  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. Po dohodě s cestovní agenturou je možná změna termínu nebo výměna za obdobný typ výletu.
699 Kč 349 Kč
Ukončeno 699 Kč 349 Kč
Ukončeno

Užijte si jednodenní výlet do německých Drážďan s možností plavby lodí do Pillnitz s CA Futura. Během tohoto výletu uvidíte krásné historické centrum města Drážďany, kterým vás provede průvodce. Následně vás bude čekat odpolední plavba do Pillnitz. Tato plavba není zahrnutá v ceně výletu, poplatek za tuto plavbu bude vybírat průvodce na lodi ve výši 150 Kč/osoba. V případě, že je málo vody a plavba odpadne, tak se zájezd koná a část trasy, kdy se mělo plout, se absolvuje tramvají a autobusem bez dalšího příplatku.

Program výletu

  • Odjezd vlakem z Prahy, Masarykovo nádraží v 6:53, přestup v Děčíně a v Bad Schandau
  • Příjezd do Drážďan v 9:58
  • Přesun tramvají do historického centra a pěší prohlídka vedená průvodcem CA
  • Po prohlídce města následuje individuální volno
  • Ve 14:45 nalodění
  • Od 15:00 plavba lodí romantickým labským údolím kolem labských zámků do Pillnitz
  • V 16:30 připlutí do Pillnitz, procházka po nábřeží k letnímu sídlu saských kurfiřtů a králů lodním přívozem do Kleinzschachwitz, autobusem do Niederßedlitz
  • V 18:06 odjezd vlakem do Bad Schandau a dále do Děčína
  • Příjezd do Prahy, hl. .n. v 21:09

Pozn.: v případě dobrých plavebních podmínek plavba až do Pirny (celkem 2,5h – bez navýšení ceny), pěšky cca 15 minut na nádraží a v 18:21 odjezd vlakem směr Praha. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Martina

Super průvodce. Vše na sebe časově navazovalo. Moc hezký výlet.

Martina

Super průvodce. Vše na sebe časově navazovalo. Moc hezký výlet.

Lubomir

Vyborny vylet se skvelym pruvodcem

Cristina

Destinace:

Pillnitz

Zobrazit na mapě

Drážďany

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Zobrazit na mapě
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

17 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Pillnitz
Zobrazit na mapě
Drážďany
Pořádá

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CA Futura

Hodnocení podniku CA Futura

4,5/5 (7 114 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milan

Přesnost a přístup průvodce.

Vše bylo v pořádku.

17. 10. 2018
Kvetoslava

Ochota pruvodce vse ukazat a popsat dostatecne neznama mista, cesta tam i zpet dobre naprogramovana a krasny vyhled s vykladem o pevnosti

16. 10. 2018
Milena

organizace výletu skvělá, krásná příroda i skvělý relax v lázních

16. 10. 2018
Jana

Aktuální změna dopravy, velmi podrobný výklad pana průvodce,
autobus.

0

16. 10. 2018
Eva

Drážďany, nákupy byly příjemné, předčily mé očekávání.

Vlakem se nejelo, že prý jsou výluky na trati. Autobus moc pohodlný nebyl, málo místa na nohy, na některých sedadlech, velmi příkré schody do patra.

15. 10. 2018
Karol

nevím, kdo jel vlakem do Drážďan. My NE. Poučení jsem nedostal, na vlak 6,51hod z Prahy na Děčín se průvodce nedostavil, na dotaz lidem, zda necestují s Futurou, všichni koukali
na mne jak z jara . Vlakový průvodčí taky nic nevědel. Tak jsme v Holešovicích vystoupili. Budu žádat náhradu !

Vyjádření partnera
CA Futura Před 5 dny

Dobrý den,
v termínu 13.10. jsme jeli z provozních důvodů autokarem (vlaková výluka v Německu a delší doba jízdy). Pane Ševčíku, škoda, že jste nám v případě nejasností telefonovat. Asi jste posílal vše na chybnou adresu nebo pošta končila ve spamu. Jiné vysvětlení mne nenapadá.
Pokud cestovat chcete, můžete tak učinit v termínech 20.10. nebo 27.10. Vouchery Vám výjimečně uznáme i na tyto termíny.
Jde nám o spokojenost zákazníků. Proto nabízíme jako možnost také vrácení částky za zaplacené vouchery.

15. 10. 2018
Anonym

Pěkný výlet

15. 10. 2018
Anonym

Super komunikace a organizace!! Děkuji mnohokrát!

10. 10. 2018
Adrianuliček
10. 10. 2018
Markéta

*jednání a organizace zájezdu CK Futura
*průvodce pan Tyleček – organizace, vědomosti, …
*cesta vlakem, přívozem, autobusem, historickou tramvají
*procházka centrem Bad Schandau i turistika po okolí

* nádherné počasí:-)

9. 10. 2018
Matyáš

Perfektní načasování, nádherný Výlet, milý průvodce :) všechno do posledního puntíku připravené s hladkým průběhem. Doporučuji jakýkoliv výlet s Futurou, spokojenost :)

9. 10. 2018
eva

Vše super. Doporučuji.

8. 10. 2018
Anonym
8. 10. 2018
Anonym

Hezký výlet spojený s možností nákupu.

8. 10. 2018
Jana

Hezké.

Lepší organizace při srazu na Hlavním nádraží a poté při cestě vlakem.

4. 10. 2018
Michaela

Doprava, program, ochota pruvodce

3. 10. 2018
Ioana

super vylet, pan pruvodce moc mily. deti bily moc rady.

3. 10. 2018
Anonym

Bylo to skvěle zorganizováno. Pan průvodce byl velmi ochotný a měl přijemny vyklad. Vyšlo nám i krásné počasí.

2. 10. 2018
Anonym

dobře zorganizované, výlet moc pěkný, vhodné pro děti pro různorodost (vlak, přívoz, bus, tramvaj, nenáročný výstup na Kuhstall)

2. 10. 2018
Olga

Pán Tyleček je skvělým průvodcem :)

2. 10. 2018