Podzim v centru Českých Budějovic: kouzelný hotel s kvalitní gastronomií

11 zákazníků
Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Skvělá jídla z lokálních zdrojů i vlastní chléb
Skvělá jídla z lokálních zdrojů i vlastní chléb
Hotel v klidné části centra Českých Budějovic
Hotel v klidné části centra Českých Budějovic
Jen 7 km od Hluboké nad Vltavou
Jen 7 km od Hluboké nad Vltavou
Balíčky (2)
 • 2× ubytování pro 2 osoby
 • 2× snídaně pro 2 osoby
 • 1× 3chodové menu pro 2 osoby:
  • předkrm
  • hlavní chod s přílohou (ryba nebo jiný druh masa)
  • dezert 

Strava

Snídaně

Více o balíčku 3 958 Kč 3 499 Kč
Více o balíčku 4 558 Kč 3 999 Kč

Dovolená jako u babičky? To znamená spát dosyta, přes den podnikat výlety a hlavně skvěle jíst! Přesně jako v Hotelu Bohemia.

Nechte se obklopit domáckou atmosférou Hotelu Bohemia, kde se hosté cítí jako na prázdninách u babičky. I vy tu prožijete dny plné pohody okořeněné skvělými gurmánskými zážitky. To vše navíc přímo v centru Českých Budějovic, jen 200 metrů od hlavního náměstí Přemysla Otakara II.

Stylová restaurace a skvělá menu

V ceně voucheru máte snídaně a dle zvolené varianty klasické 3chodové nebo degustační 5chodové menu. A věřte, že na restauraci budete vzpomínat ještě hodně dlouho. Podívejte se, co například může obsahovat degus­tační menu, jehož složení se mění dle sezóny.

Šéfkuchařovi uvidíte při přípravě pokrmů pod ruce a bude to jeden velký koncert. V jeho kuchyni nemají místo žádná éčka a náhražky, naprostá většina surovin pochází z lokálních zdrojů, sami tu pečou chléb, míchají pesta a další delikatesy.

Příjemné ubytování v historické budově

Budova hotelu pochází ze 16. století a je součástí městských hradeb, ovšem vy si tu užijete všechny moderní vymoženosti včetně Wi-Fi připojení a televize na pokojích. Součástí všech pokojů je také koupelna s vanou či sprchou, na některých je k dispozici kuchyňský kout.

Místa, kde dýchá historie

Ve volných chvílích si projděte Budějovice, velké náměstí lemované historickými domy s loubími, zajděte do Masných krámů, vystoupejte na Černou věž nebo se běžte osvěžit do venkovního či krytého bazénu (400 m od hotelu).

A pokud budete mít volných chvil více, sedněte do auta a zajeďte na prohlídku pohádkového zámku v Hluboké nad Vltavou (7 km) nebo do úžasné zoologické zahrady. Asi 18 km daleko je pak barokní vesnice Holašovice, která je zapsána na seznamu UNESCO.

Tipy, co dělat

Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou

Historie tohoto města je spjata s královským hradem Hluboká, založeným spolu s nedalekými Českými Budějovicemi v polovině 13. století králem Přemyslem Otakarem II. V současnosti je Hluboká nad Vltavou rychle se rozvíjejícím městem, podporující místní podnikatelské aktivity se širokou nabídkou kulturních, sportovních, relaxačních a gastronomických příležitostí, se zázemím, které uspokojí každého návštěvníka. 

Zámek Hluboká Zámek Hluboká

Pohádkový zámek Hluboká patří k nejnavštěvovanějším zámkům v celé zemi. Kolem zámku je rozlehlý anglický park a obora s barokním loveckým zámečkem. 

Holašovice Holašovice

Náves jihočeské vesnice Holašovice se celosvětově proslavila usedlostmi ve stylu selského baroka, které byly pro svou jedinečnost zařazeny na seznam UNESCO. Tento unikátní dochovaný soubor hospodářských usedlostí byl stavebně a výtvarně upraven v průběhu 19. století do specifické podoby, kterou můžeme obdivovat dnes. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Hotel Bohemia
Plachého 33, České Budějovice, 37001

Hotel Bohemia

Plachého 33, České Budějovice

Check in od 17:00 – Check out do 12:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Jak uplatnit
 • Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Recepci také předem informujte, pokud se na pobyt chystáte se svými domácími mazlíčky.
 • Šéfkuchař vám rád připraví i bezlepková či bezlaktózová jídla (je potřeba nahlásit již při rezervaci). 
Příplatky
 • Děti do 5,9 let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti od 6 let a další osoby mají pobyt za příplatek 50 % z ceny voucheru.
 • Parkování: K dispozici jsou pouze 3 parkovací místa, je potřeba si je zamluvit předem. Před hotelem je možné pouze zastavit, vyložit věci a pak odjet na nedaleké placené parkoviště. Bližší informace vám poskytne recepce.
Storno podmínky
 • Změna rezervace je možná nejpozději 8 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny