Originální píseň od hudebního skladatele se jménem obdarovaného i dárce

94 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

Originální skladba od profesionálního skladatele Jana Holka

  • zazní v ní jméno obdarovaného i darujícího
  • píseň obdržíte elektronickou cestou spolu s darovacím certifikátem a podpisem autora

Můžete využít do 30. 9. 2017

  • Objednávka: na e-mail holekj@seznam.cz zašlete kód voucheru, e-mailovou dodací adresou a zároveň celé jméno obdarovávaného i darujícího a variantu písničky (k narozeninám, svátku, k výročí svatby,  mamince, tatínkovi, pro děti 3–10 let k jakékoli příležitosti, vyznání lásky dámě, vyznání lásky muži či svatební píseň – každá je určena pro jednoho obdarovaného, svatební píseň a píseň k výročí svatby pak pro oba oslavence).
  • Doba dodání: 3–5 dnů poté, co skladatel přijme objednávku. 

Po objednání písně, nelze již voucher stornovat.

2 000 Kč 299 Kč
2 000 Kč 299 Kč
Ukončeno

Ten nejoriginálnější dárek nemusí být velký, objemný nebo snad extra těžký, ale třeba neviditelný a až 4 minuty dlouhý.

Překvapte své blízké vskutku jedinečným dárkem, u kterého si můžete být jisti, že stejný nedostane nikdo jiný. Hudební skladatel Jan Holek, který se jako jediný v ČR věnuje skládání písní na přání, pro ně nazpívá a natočí písničku, v níž zazní celé jméno obdarovaného i vás coby dárce.

Tento typ dárku u nás není zatím více rozšířen, a proto zajišťuje jistou exkluzivitu, originalitu, jedinečnost a hlavně věčnost.

Tematicky si song můžete vybrat k nejrůznějším příležitostem, v nabídce jsou písně k svátku, k výročí svatby,  k narozeninám, pro maminku či tatínka, pro děti od 3 do 10 let k jakékoli příležitosti, ale i takové, které zahrají na romantickou strunu: vyznání lásky dámě, vyznání lásky muži nebo svatební. Každá z nich je primárně určena pro jednoho obdarovaného, svatební píseň a píseň k výročí svatby pak pro oba oslavence.

Písničku dostanete v elektronické podobě, nahrána je v profesionální studiové kvalitě a spolu s ní obdržíte i podepsaný darovací certifikát, který slouží jako certifikát originality díla. Pro představu si poslechněte ukázku autorovy tvorby – Jan Holek je také hercem a komponoval pro divadelní inscenace třeba v Redutě, Činoherním klubu nebo Rokoku. 

Pavla

Krásné, rychlé a komunikace výborná. Doporučuji :-)

Pavla

Krásné, rychlé a komunikace výborná. Doporučuji :-)

Ivana

Všichni jsme byli dojati, byla moc krásná.

Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

4 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny

Hodnocení podniku Písně na přání

Hodnocení podniku Písně na přání

4,5/5 (597 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena

rychlost dodání, originalita

kredity, které získám, nemohu uplatnit na mnou zvolenou věc, ale jen v určitých kategoriích, což mi nepřipadá rozumné, je to pak jen omezený výběr, na co je mohu použít

16. 8. 2018
Monika

Opět super!!!

13. 8. 2018
Petrastepankova1

Je to moc hezké a něžné. Je to vyjádření citů a určitě to stojí za to. Myslím si, že svého otce písní potěším a to je přece pěkné.

8. 8. 2018
Lenka

Pan skladatel mi na můj mail okamžitě odpověděl a svůj dárek jsem obdržela už po 3 dnech a dokonce v neděli. Jeho složená píseň byla nádherná, dojemná a velmi nás potěšila i krásný certifikát. Moc jsem za takový originální dárek vděčná a moc pana skladatele Jana Holka chválím a ještě jednou děkuji..

29. 7. 2018
Alena

Rychlost, komunikace

21. 7. 2018
Malys

Moc se mi to libilo, jako dárek a překvapení super, jednáni rychlost ochota. Ještě jednou moc děkuji a můžu všem doporučit, Mirek

11. 7. 2018
Tereza

Maximální spokojenost. Hezká píseň

10. 7. 2018
Věra

komunikace s p. J.Holkem byla na skvělé úrovni, písnička předčila mé očekávání

4. 7. 2018
Marketa

Opet skvela skladba 👏

2. 7. 2018
Marcela

rychlost dodání, nádherná hudba, vezme za srdce a ta slova – úžasné. Je to krásný a hodně dojemný dárek. Vždy, když si jí přehrávám , tak mi tečou slzy. Moc děkuji

není nic, co by se mi nelíbilo.

2. 7. 2018
Ra

Pan Holek velmi ochotný, píseň krásná, moc děkuji a doporučuji :-)

1. 7. 2018
Michaela

Moc děkuji za krásný dárek, všichni byli dojatí k slzám… Pan Holek je moc ochotný, i přes mojí chybu mi písničku ochotně přetočil. Ještě jednou moc děkujeme za nezapomenutelné chvíle.

28. 6. 2018
Petra

Píseň je opravdu hrozná, slova více než trapná… jméno je tam vloženo tak, že není ani slyšet. Koupili jsme kolegovi v práci, ani jsme mu dárek nedali. NEDOPORUCUJI!

Vyjádření partnera
Písně na přání Před 5 dny

Dobrý den. Hudba je vždy věcí vkusu. Každému se líbí něco jiného a proto je také tolik interpretů, aby uspokojili každého. Co se někomu může zdát trapné a hrozné, druhému se líbí a naopak. To je zcela normální a já se pouze omlouvám za to, že můj styl nesedl zrovna Vám. Je vždy lepší si poslechnout mé ukázky a na základě toho si písničku objednat, či neobjednat. Pokud se zákazníkovi zdá, že některá část písně je hůře slyšet(zpěv), může to být chyba v mixu a pochopitelně je dobré se ozvat, jelikož jinak věc nemohu řešit. Píšete, že písnička byla pro kolegu v práci, od více lidí...Dle mých zkušeností jste patrně očekávali píseň v rozmarném a veselém duchu. Zde je patrně kámen úrazu. Znáte jistě písničku..." Skoč na stůl šenkýřko, svlíkni se do naha, ať se nám vokáže tvá pěkná postava"....Tak přesně takto já nepíšu. Přesto neříkám, že to je špatná písnička. Pouze mám zcela jiný styl - poetický, romantický a ten dle mého právě nesedí k takovýmto příležitostem. Spíše se hodí jako hodně citový dárek pro někoho, koho máme rádi, kdo k nám má blízký citový vztah. Tak písničky skládám ….hodně od srdce. A chápu, že při veselici v práci tato písnička může působit jako z Marsu. Ale to není chyba písničky...:) Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

26. 6. 2018
Iva

Rychlost, jednoduchost vyřízení, nadšení obdarovaného písničkou

No úplně nadšením z písničky jsem nejásala, ale překvapení je to hezké :)

13. 6. 2018
Tadeáš

Nádherná skladná a úžasný čas dodání, doporučuji!

7. 6. 2018
Tereza

Skvěle zpracována píseň

4. 6. 2018
Anonym

Je to vtipné, dárek jako sranda ideální, rychlá komunikace

Pan nemá zrovna příjemný hlas na poslech, takže se to nedá moc poslouchat. Do již nahrané písničky vsunul jen jméno obdarovaného, které se mu tma nevešlo tak tu část se jménem prostě zrychlil a nevadí, že to tam nesedí a zní hrozně. Originální je to tedy nejspíš jen z důvodu, že pozmění část se jmény. Trochu zavádějící název, ale jak říkám, jako sranda a vtip ideální

Vyjádření partnera
Písně na přání Před 5 dny

Dobrý den. Velice děkuji za reakci, k zabarvení hlasu se nebudu vyjadřovat, je možné, že se nemusí líbit každému, což je zcela normální. Jinak ve slevové nabídce nabízím písně unifikované v jednotlivých kategoriích, které charakterizují jména darujících, dárců a gratulace. Písně jsou originály, složil jsem je, nepřevzal jsem je. Občas se stane, že např. delší jméno jde složitěji "napasovat" do rytmu písně. Nicméně vždy tam sedí a musím oponovat, jelikož píseň vždy po natočení kontroluji a pokud by tam byla závažná chyba, nepustil bych ji. A je normální, když je jméno na více dob, musí se zazpívat rychleji, než jméno např. na dvě doby. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

4. 6. 2018
Danica

Hezka pisen jako vzdy! 💋

28. 5. 2018
Michaela

Skvělá komunikace, originální dárek…využila jsem již podruhé a mám zakoupený další…👍

22. 5. 2018
Anonym

Nádherná píseň pro svatebčany – všichni jsme měli husí kůži a bylo nám dojetím do breku. Děkujeme

22. 5. 2018