Originální ilustrace podle fotky: Portrét či celá postava Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
1 989 Kč
0 zákazníků
už jen 15 ks

V ceně:

Překreslení fotky v ilustraci

  • portrét či celá postava dle vašeho výběru
  • termín dodání do 5 dnů
  • Výslednou ilustraci obdržíte v obrázkovém formátu a v tiskovém pdf, které můžete použít pro tisk o rozměrech až 70 × 50 cm. 

Platí do:

31. 8. 2017

Podmínky uplatnění:

Objednání na e-mailu: info@sketchnuto.cz

Uveďte kód voucheru a do přílohy vložte foto. V případě, že bude příloha příliš velká, doporučujeme se domluvit na předání fota jinou formou (nejlépe nahrát na uschovna.cz nebo leteckaposta.cz).

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Jsou věci, které si člověk za rámeček nedá. Originální obraz, zhotovený překreslením vaší fotky, k nim ale rozhodně nepatří.

Nechte si na památku zvěčnit sebe nebo své blízké naprosto jedinečným způsobem. Při tom nemusíte nikde zdlouhavě vysedávat modelem – ve studiu Sketchnuto vytvoří nápaditou ilustraci na základě vámi zaslané fotky. Vybrat si můžete překreslení portrétu nebo celé postavy. Ukázky prací studia naleznete ve fotogalerii.

Originální foto jednoduše zašlete do studia e-mailem nebo přes on-line úschovnu souborů a do 5 dnů obdržíte hotovou ilustraci, která bude zpracována v obrázkovém formátu a v pdf souboru, z něhož lze vytisknout obraz o rozměrech až 70 × 50 cm. Pro opravdu dokonalý výsledek dodejte pokud možno co nejvyšší kvalitu fotografie.

Výslednou ilustraci si můžete nechat zarámovat a vyzdobit s ní interiér nebo ji věnovat někomu blízkému jako originální dárek. 

Kalkulace ceny

Další informace

Objednání na e-mailu: info@sketchnuto.cz

Uveďte kód voucheru a do přílohy vložte foto. V případě, že bude příloha příliš velká, doporučujeme se domluvit na předání fota jinou formou (nejlépe nahrát na uschovna.cz nebo leteckaposta.cz).