Víkendový výlet do Lucemburského velkovévodství a Belgického království

51 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 3 dny (0 nocí)

Termín

Pá 1. 9. – Ne 3. 9. 2017

V ceně balíčku

 • Přeprava autobusem
 • Služby průvodce

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha
 • Beroun
 • Plzeň

Omezení

Uplatněte voucher do 31. 8. 2017.
 • Do 24h od obdržení voucherukontaktujte CA na e-mailu navylet.rezervace@email.cz 
 • Sdělte jména, příjmení, nástupní místo, termín, kontaktní telefon a kod voucherů.
 • CA vám zašle potvrzení rezervace.
 • Při nedodržení výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Cestovní pojištění.
 • Individuální vstupné.
 • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat.
2 999 Kč 1 999 Kč
Ukončeno 2 999 Kč 1 999 Kč
Ukončeno

Navštivte s CA NaVylet.cz Lucembursko, které navzdory své maličké rozloze nabízí bezpočet zajímavostí a Brusel, hlavní město Belgie. Je sídlem NATO a některých institucí Evropské unie, a proto bývá neoficiálně označován jako „hlavní město Evropy“.  

Časový harmonogram zájezdu

 • 1. den (pátek): Odjezd z ČR ve večerních hodinách z Prahy (hlavní vlakové nádraží) cca ve 19:00 a Plzně cca 20:40.
 • 2. den (sobota): V ranních hodinách prohlídka Luxemburgu, hlavního města stejnojmenné země, rozkládajícího se po obou stranách hluboké kotliny. Prohlídku začnete na Corniche, což je vyhlídková cesta nad údolím řeky Alzette. Ve městě je přes sto mostů, povšimněte si aspoň krásného Adolfova mostu přes řeku Pétrusse a mostu velkovévodkyně Charlotte, který je nejvyšší, má výšku 85 metrů.
 • Významnými dominantami města jsou katedrála a citadela. V Cathédrale Notre-Dame jsou v kryptě sv. Petra uloženy ostatky českého krále Jana Lucemburského. Z Citadelle du St. Espritse nabízí nádherné pohledy na údolí obou řek. Ve městě je i mnoho galerií a muzeí, například Muzeum dějin hlavního města, Národní muzeum dějin a umění, Přírodovědné muzeum nebo Muzeum moderního umění velkovévody Jeana. 
 • Přejezd do Belgiského království prohlídka hlavního města Bruselu Známé náměstí Grote Markt s cechovními domy, radnicí, symbol města Manneken Pis – čůrající chlapeček. Fakultativně možnost návštěvy Atomia nebo Minieurope – světa miniatur Evropy.. Individuální volno a odjezd do ČR cca ve 23 hodin
 • 3. den (neděle): Dopolední příjezd do ČR 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Miroslava

Lucembursko, krásné čisté město

Miroslava

Lucembursko, krásné čisté město

Martina

Již druhý zájezd s touto CK a opět se nám velmi líbil, paní Tereza byla moc příjemná průvodkyně, znalá destinace, rozhodně využijeme dalších nabídek této CK :-)

Velmi málo místa na nohy v autobuse …
a tip pro řidiče: Ne vždy je vhodné vést dlouhé soukromé hovory tak, by je slyšeli cestující do poloviny autobusu, ale člověk se aspoň pobavil. :-)

Destinace:

Lucembursko

Zobrazit na mapě

Brusel

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

NaVylet.cz

Rybná 716/24, Praha - Staré Město, CA NaVylet.cz nemá kamennou pobočku. Pro klienty jsou k dispozici na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Zobrazit na mapě
Volejte Po - Ne 9:00-18:00.
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

5 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Lucembursko
Zobrazit na mapě
Brusel
Pořádá
Pořádá:
NaVylet.cz
Rybná 716/24, Praha - Staré Město
Více o cestovní kanceláři

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku NaVylet.cz

Hodnocení podniku NaVylet.cz

3,9/5 (1 349 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

nabídka – bude to jistě krásný zájezd- zájezd se zatím neuskutečnil- viz níže.

na Slevomatu mám voucher jako uplatněný, i když mám provedenou rezervaci u zprostředkovatele a od nich i podanou informaci o jiném termínu, který ještě neproběhl. Není zpětná vazba. Vouchery bývají podle instrukcí rezervovány, rezervace potvrzeny, vyčkávání na pokyny, ale v seznamu objednávek se klientovi toto nezobrazuje. Myslím, že nejsem jediná tohoto zjištění..

15. 6. 2018
Martina

Lucemburk i Brusel jsou krásná města a ráda bych se tam podívala znovu :-)

Nelíbila se mi organizace a téměř žádný výklad průvodkyně! Do Lucemburku jsme přijeli krátce po 6. hodině, a to jsme ještě předtím strávili asi 1,5 hodiny na benzínce před hranicemi, protože jsme přijeli moc brzo. Pak jsme čekali dalších cca tři čtvrtě hodiny, až se rozední. Následně nám průvodkyně oznámila, že několik památek je buď úplně zavřených, nebo otevírají až v 10, v lepším případě v 9, stejně jako obchody, ale v 10 už je odjezd do Bruselu! Tam jsme dorazili cca ve 13 a bylo nám řečeno, že jestli chceme navštívit Atomium a Minieurope (otevíračka do 18.00), tak abychom vyrazili hned, nebo můžeme s průvodkyní na prohlídku města, ale to bysme si stihli Atomium a Minieurope prohlídnout tak akorát zvenku.

8. 9. 2017
Adriana

Zájezd byl skvělý. Destinace vynikající, páni řidiči byli fajn. Všude jsme byli včas.

Paní průvodkyně a její výklad, nebo spíše žádný výklad.

4. 9. 2017
Lucka

Výlet sám o sobě byl pěkný :-)

Jízda autobusem, celkově. Jely jsme s kamarádkou a původně nás neusadily v autobuse vedle sebe. Řidiči byli hodně hluční, jejich jízda podle mého hodně nebezpečná, na to, že vezli s sebou dalších 50 lidí. Do Lucemburska jsme přijeli kolem 4 ráno a 1,5 hodiny jsme čekali u benzínky, taky nic moc. Možná by bylo lepší vyjíždět později z Prahy, přece jenom přes noc nejsou takové zácpy aby autobus potřebovat 2 hodiny rezervu.

4. 9. 2017
Martina

Již druhý zájezd s touto CK a opět se nám velmi líbil, paní Tereza byla moc příjemná průvodkyně, znalá destinace, rozhodně využijeme dalších nabídek této CK :-)

Velmi málo místa na nohy v autobuse …
a tip pro řidiče: Ne vždy je vhodné vést dlouhé soukromé hovory tak, by je slyšeli cestující do poloviny autobusu, ale člověk se aspoň pobavil. :-)

3. 9. 2017
Aneta

samotný výlet a cesta byla v pořádku

organizace byla slabší, vyjelo se z Prahy už v 7 večer a tudíž jsme byli v Lucemburku už kolem 6h.ráno.všude bylo zavřeno a odjížděli jsme už v 10h.ráno a tak jsme se nikam téměř nedostali . Pak jsme přejeli do Bruselu, sice chápu, že jsme potřebovali dostatek času, abysme stihli projít Atomium i Miniatury , ale odjížděli jsme až v půl 11 večer a všichni jsme už byli unavení. Průvodkyně bohužel za moc nestála. Téměř celou dobu mlčela , skoro nic jsme se nedozvěděli a na konci cesty se s námi ani nerozloučila..to jsem zažila poprvé

3. 9. 2017
Miroslava

Lucembursko, krásné čisté město

3. 9. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.