Modeláž gelových nehtů na typy

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
580 Kč
0 zákazníků

V ceně:

Platí do:

21. 7. 2013

Podmínky uplatnění:

Objednat se můžete na tel. čísle 777583899. 

Při objednávce prosím vždy uveďte číslo voucheru. 

Objednávku lze zrušit 24 hodin dopředu, jinak voucher propadá. 

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Massimo Rocco

Ondříčkova 17, Praha

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a v neposlední řadě také přirozeným vzhledem. Každá žena je jedinečná a není pochyb o tom, že jedním ze způsobů jak tuto jedinečnost ještě podtrhnout, jsou upravené nehty, ať už ozdobené jednoduchými barvami, francií anebo ozdobami. S nehty od nás si můžete být svoji jedinečností jistá, protože každý takový nehet je umělecké dílo a neopakovatelný originál.

Modeláž nehtů gelem je v dnešní době pro mnoho žen jediný způsob, jak mít upravené nehty bez neustálého upravování či lakování. Zaměstnané ženy většinou nemají na své nehty čas, proto uvítají modeláž nehtů v profesionálním salóně, která jim vydrží bezchybná alespoň 3 týdny. Je ale důležitá správná volba manikérky, která Vám perfektní modeláž nehtů provede.

Modeláž nehtů UV gelem je velmi oblíbená a rozšířená technika modeláže nehtů. Její nabídka je mnohem častější než modeláž nehtů akrylem. UV gel se nanáší v několika vrstvách, tvrdí se v UV lampě. 

Potažení přírodního nehtu gelem je vhodné pro ty z vás, které upřednostňujete přírodní nehty, ale nejste spokojené, protože Vám na nich lak vydrží maximálně 2 dny nebo je máte měkké a tenké. Tato metoda nehet nepoškozuje a samotný nehet zpevňuje. Pak Vám lak vydrží i 2 týdny a ruka je stále upravená.

Permanentní nebo-li francouzské zdobení: permanentní francie je zvýraznění volného okraje nehtu bílou nebo libovolnou barvou gelu či laku. Permanentní je proto, že se neoloupe ani nepoškodí. Nanáší se nejlépe pod gel, kde je také nejefektivnější.

Modeláži gelových nehtů před samotnou modeláží předchází očištění a upravení vlastních nehtů. Po nalepení typů – umělých nehtů a jejich zapilování se nanáší gel, který se zapéká v UV lampě. Podle přání zákaznice se nanáší francouzská manikúra bílá, barevná nebo jiné zdobení. Gelové nehty působí zcela přirozeně a jsou pevné.

Kalkulace ceny

Další informace

Objednat se můžete na tel. čísle 777583899. 

Při objednávce prosím vždy uveďte číslo voucheru. 

Objednávku lze zrušit 24 hodin dopředu, jinak voucher propadá.