Za nejlepší zážitky z cest – auto na víkend od HoppyGo! Soutěžte s námi na blogu.

Outdoorová únikovka Smlouva s peklem: město plné úkolů a šifer pro 6 hráčů

V ceně:

Outdoorová únikovka Smlouva s peklem

 • hra až pro 6 osob
 • délka trasy: 2,5 km
 • předpokládaný herní čas: 1 hodina
 • start je na Karlově náměstí 

Platí do:

31. 7. 2017

Omezení:

Je nutné mít internet v telefonu či tabletu.

Podmínky uplatnění:

 • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
 • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do konce platnosti voucheru, tedy do 31. 7. 2017, poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
 • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
 • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Smlouva s peklem

Na vjezdu do Prahy by se v nejbližších dnech měly objevit cedule s nápisem „Pozor, tady straší pekelní psi!“ Nebo se stanete hrdiny a zvládnete je zahnat zpět do temnot, kam patří?

Ale pozor, s povelem „Utíkej zpátky k páníčkovi!“ na pekelné psy nechoďte. Potřebovat budete mnohem více rozumu, důvtipu a možná i trochu štěstí. Nápovědy, které vás dovedou k cíli, zašifrovali do outdoorové únikové hry borci z Prague Outdoor Escape Games, vaše mise nese název Smlouva s peklem a řešit ji můžete v až 6členném týmu.

A kde že se tihle „miláčkové“ vzali? Zanechal je tu doktor Faust, který se paktoval s ďáblem a psí démony si vymohl jako své strážce. Poté, co o páníčka přišli, toulají se městem, straší a páchají zlo. Stáhněte si do svého chytrého telefonu hru plnou šifer, hádanek a úkolů a vydejte se na Karlovo náměstí, kde vše začíná. Pokud chytnete správnou stopu, nachodíte asi 2,5 km.

A co když přijdou hromy blesky nebo jiný důvod pro přerušení hry? Žádný problém, mezi jednotlivými úkoly ji můžete „pauznout“ a dohrát třeba další den. A když se s týmem dostanete do pomyslné slepé uličky? Ani pak nemusíte házet flintu do žita, stačí si říct o nápovědu nebo přímo řešení úkolu (stát vás to bude jen pár trestných minut). Mrkněte, jak to funguje.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
 • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do konce platnosti voucheru, tedy do 31. 7. 2017, poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
 • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
 • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích. 
Děti

Některé úkoly (nebo minimálně procházku) si užijí i děti, ale některé historky jsou částečně "nepřístupné" (dospělý doprovod může samozřejmě selektovat, která slova či věty při čtení vynechá).

Hodnocení podniku

5,0/5 dle 1 hodnocení
4 0
3 0
2 0
1 0
For

Jedna z nejlepších únikovek, které jsme hráli. Většinou postrádáme závěr příběhu, tady byl ale úplně originální! Zkuste si to :-)

6. 6. 2017

Všechna hodnocení