Bonbony a prášek z baobabu: bezlepková superpotravina plná vlákniny a minerálů Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
bonbóny
61 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

1× baobab bonbóny, 250 g

Země původu: Senegal

Platí do:

30. 6. 2017

Omezení:

Bonbóny obsahují pecku. Jsou tedy vhodné pro větší děti.

Podmínky uplatnění:

Rezervace není nutná. Dostavte se do prodejny a ukažte obsluze platný kód voucheru. Po ověření vám obsluha předá objednané zboží.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

ACA – African Culture Art

Kamenická 26, Praha - Holešovice

Dnes otevřeno 9:30–19:00
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří

Zatímco člověk je ve 100 letech již pořádný kmet, baobab je ještě v plenkách. Buď jsou v tom čáry, nebo protekce matky přírody. Jak jinak si vysvětlit, že se dožívá až 2000 let?

Vyzkoušejte baobab, africkou superpotravinu plnou vlákniny, vápníku, železa, draslíku, hořčíku a vitamínu C. Prospívá střevům, je výborným antioxidantem a neobsahuje lepek. V Africe se mu říká strom života nebo také kouzelný strom a hojně se využívá v léčitelství. 

Uvnitř plodů je dužina (lidově nazývaná opičí chléb) s jemně nakyslou chutí. Dá se bez jakékoli úpravy ihned jíst. Lámaná se cucá jako bonbón, případně se z ní dělá prášek, kterým ochutíte ovocné nápoje, mléko, jogurty, müsli, ale i dorty.

A právě prášek nebo baobabové bonbony si dnes můžete objednat a vyzkoušet. Vyzvednete si je v holešovickém obchůdku ACA, ve kterém mají kromě baobabu také další africké potraviny, šperky, oblečení a dekorace.

  • Složení: sušený výtažek z dužiny plodu Baobabu
  • Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: bílkoviny 1,70 g cukry 26,6 g tuky 0,50 g kalorické hodnoty 487 Kcal/116 kJ
Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace není nutná. Dostavte se do prodejny a ukažte obsluze platný kód voucheru. Po ověření vám obsluha předá objednané zboží.