Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle včetně masky

32 zákazníků
už jen 18 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

  • Odlíčení pleti mlékem
  • Tonizace
  • Čištění pomocí ultrazvukové špachtle
  • Zklidňující maska dle typu pleti
  • Závěrečné ošetření krémem

Délka ošetření cca 30 minut. 

Můžete využít do 25. 8. 2017

  • Rezervace: Termín ošetření si domluvte předem na tel. 736 787 533. 
  • Pokud vám v salonu telefon nezvedají, pracují, ozvou se vám, jakmile to bude možné.
  • Na ošetření se objednejte včas, pokud chcete mít jistotu volných termínů (hlavně odpolední termíny později nejsou tolik k dispozici). 

Zrušení rezervace lze nejpozději 48 hodin předem, jinak voucher propadá.

Těhotenství.

570 Kč 289 Kč
570 Kč 289 Kč
Ukončeno

Ultrazvuková špachtle pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, pomocí nichž jsou z pórů odstraněny všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně je prováděna mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí.

Pravidelným používáním ultrazvukové špachtle se zlepšuje kvalita pleti. Ošetření má pozitivní vliv na odstranění černých teček, aktivuje lymfatické cesty a zamezuje nadměrnému mazotoku. Současně působí jako prevence tvorby akné.

Výsledkem je rozjasněná, dobře prokrvená a zářící pleť.

Ošetření je vhodné i na pleť s ucpanými póry, ale čistění je potřeba podle typu pleti opakovat do čtyř týdnů. 

Martina

Příjemná mladá slečna kosmetička; hezké a čisté prostředí. Hodina skvělé péče.

Martina

Příjemná mladá slečna kosmetička; hezké a čisté prostředí. Hodina skvělé péče.

Ilona

ošetření a přístup …

Kačul

Líbí se mi, že místo je dostupné na metru, kosmetička příjemná, automaticky řekne, co bude dělat, konečně kosmetika s přiměřeným utrpením, vykompenzovaná profesionální masáží :-)

Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku Salón Esthetic For You

Hodnocení podniku Salón Esthetic For You

4,0/5 (1 344 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdeňka

Profesionální přístup, příjemná paní kosmetička, všem doporučuji

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 4 dny

Děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se opět na vás. EF

10. 10. 2018
Monika

perfektní :)

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 3 měsíci

Děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se opět na vás. EF

2. 7. 2018
Nikola

Všechno v pořádku. Velmi ochotný personál, paní kosmetička mi vše vysvětlila a poradila. Objednání proběhlo rovněž v pořádku. Salon jsem navštívila již dvakrát a jsem objednaná na další termín. Doporučuji.

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 4 měsíci

Děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se opět na vás. EF

20. 6. 2018
Miša

Příjemné prostory Ženských domovů, moderní zařízení a vstřícná paní, která vás před úkonem profesionálně informuje o jeho průběhu. Doporučuji.

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 4 měsíci

Děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se opět na vás. EF

8. 6. 2018
Dana

Jsem zde spokojená po všech stránkách. Super relaxace a účinek.

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 4 měsíci

Děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se opět na vás. EF

8. 6. 2018
Lucie

Velmi pratelsky pristup ;)

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 5 měsíci

Děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se opět na vás. EF

31. 5. 2018
Dana

Klid, relaxace, příjemný personál. Ráda sem chodím.

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 5 měsíci

Děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se opět na vás. EF

9. 5. 2018
Eliška

Ochota slevomatu řešit problém a nespokojenost se službou! :)

Bohužel jsem neměla ani možnost voucher uplatnit a zjistit tak kvalitu služeb. Při rezervaci termínu jsem při ruce měla kalendář a hned jsem si termín domluvený po telefonu zapsala. Poté jsem v pátek 16.3. přišla na domluvenou hodinu, ale v salonu o mně nikdo nevěděl. Syn majitelky nebyl schopen najít kalendář, kde bylo zaznamenané, na kdy jsem tedy objednaná. Bylo mi jeho slovy řečeno „Já bych Vám to sice udělat mohl, ale nechce se mi.“ Vyfotil si voucher a poslal mě domů, že se mám domluvit s majitelkou. S tou jsem poté mluvila po telefonu a chtěla tedy náhradní termín nebo vrácení peněz a ta mi řekla, že to je moje chyba a že na mě čekali 15.3. a nepřišla jsem (místo 16.3. na kdy jsem měla termín zapsaný) a že vrácení peněz ani náhradní termín nepřipadá v úvahu. Paní byla velice arogantní a sprostá. Chápu, že finální datum, na kdy jsem byla skutečně objednaná není dohledatelný a je to pouze tvrzení proti tvrzení, ale myslím že v každé normální společnosti vše záleží na domluvě a slušném jednání, což bohužel v tomto případě nebylo.

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 6 měsíci

Děkujeme za vaše hodnocení, a zde je naše vyjádření , byla jste opravdu objednaná na čtvrtek 15.3. I z tohoto důvodu byl zadán váš voucher do kuponu, ten den ráno, tak jak to provádíme pokaždé a vy to také vidíte, že kupon byl uplatněn, objednaná osoba , nemohla přijít a místo ní posílala náhradu, které termín oznamovala sama, my vždy klientovi termín opakujeme 2x, no vy jste opravdu přišla v pátek, ten den byl sanitární den a nebyl objednán vůbec žádný zákazník, (ano byl tam pán, který dělal revizi přístrojů, nemohl vám vůbec říct, že by vám to udělal a už vůbec ne, že se mu nechce), ano řekl, že se máte obrátit na majitele, to je pravda, to jste také udělala a zavolala, v žádném případě, jsme na vás v telefonu nebyli sprostí, vážená paní, to přece sama víte, že to není pravda a nezakládá se to ani trochu na pravdě a z našeho pohledu to ani není možné a bylo by to od nás nedůstojné, nic méně opravdu jsme vám řekli, ano váš kupon je propadlý, je nám to líto, byl pro vás připravený jak prostot tak pracovní personál a vy jste nepřišla a věřte nám, mrzí nás to víc jak vás,ale bohužel podmínky kuponu jsou dané a je na něm napsáno, když nepřijdete tak bohužel propadá. Ano můžete mít dojem, že jsme vás měli vzít ještě jednou a opět vymezit hodinu na vás a službu vám udělat, ale není to správné ani vůči ostatním klientům, kteří své kupony řádně dodržují, máte nárok na proceduru, co je na něm uvedena, ale ne jít na něj 2x, byli jsme přesvědčeni, že dáte negativní hodnocení, ale i za tuto cenu jsme se rozhodli, dodržet podmínky voucheru a spravedlnost oproti ostatním klientům. Mrzí nás tato skutečnost a věříme, že to pochopíte. S pozdravem EF

4. 4. 2018
Dana

Chodím sem ráda. Jako vždy příjemný personál, klidné prostředí a super relaxace. Samozřejmě je nutno proceduru opakovat, pak se ukáží výsledky.

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 6 měsíci

Děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se opět na vás. EF

28. 3. 2018
Petra

Nemohla jsem se dovolat pro zrušení termínu (z důvodu nemoci), dovolala jsem se asi 30 hodin předem a bylo mi řečeno, že přesunutí není v žádném případě možné a voucher propadl.

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 7 měsíci

Dobrý den, je nám této skutečnosti moc líto, ale vše máme evidované, volala jste 20 hodin a na kuponu je napsáno rezervaci lze zrušit min. 2 dny předem, jinak voucher propadá i v případě nemoci. byla vám nabídnuto, at pošlete náhradu za sebe, vy jste řekla že se pokusíte, ale nikdo nepřišel, je nám líto, ale podmínky na kuponu, jsou a vy jste se ještě objednala na konci, kdy kupon končil a kdy budete zdravá jste nevěděla,ale řekla jste že pošlete za sebe náhradu a ta nepřišla proto jsme kupon zadali.mrzí nás to, ale podmínku na kuponu jsou napsány, měla jste 3 kupony dva jste využila a dala další ne, dokonce jsme vám říkali, na druhé návštěvě , máte ještě třetí kupon, jak jste si zrušila rezervaci, můžeme ho prodloužit a vy jste řekla ne, tak propadne, my ho ani nezadali,, takže vám z naší strany nepropadl, proto to ne 2x od vás nás i to více mrzí a nespravedlivé, ale i tak se omlouváme. ale chyba není na naší straně, děkujeme za hodnocení EF

12. 3. 2018
Sabina

Připlatila jsem si hodinku kavitace a obočí, které slečna provedla bravurně. Minimálně na obočí budu chodit.
Kryolipolýza i kavitace, vše v pořádku. Prostředí čisté, upravené, slečna moc příjemná, ochotná.

Marketing jako všude :D , , vnucení" klientské karty za 100kč, abych mohla mít obočí za 100, jinak za 200 :D tak jako tak ty 200 za obočí ze mě ¨dostala :D

22. 2. 2018
Lida

Termín k domluvené kosmetičce přebrala jiná, neupravená, místo důkladného čištění špachtlí mi obličej sotva umyla…never more!

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 7 měsíci

Dobrý den,
Na vysvětlenou, přivítala jsem vás slovy.Dobrý den jdete k nám na špachtli, že? Vítám vás, vy jste mi odpověděla ne k vám ne, ke kolegyni, á jsme vám řekla, dnes jsem já, vy ne chci ke kolegyni, bohužel to nešlo a já se opravdu snažila, když jste mi přivítala dost nevlídně, co se týče vizáže, to mi tedy dost mrzí, můžete se podívat na náš facebook esthetic for you, ani neupravené být neumíme ani jedna, protože to prostě ani nejde, tohle mi tedy hodně mrzí a je to i dost smutné o někom napsat , že je neupravený, myslím, že se to ani pani nehodí. Děkujeme za hodnocení.

21. 2. 2018
Eliška

Vše :-)

13. 2. 2018
Miladadolezalova

Prostředí, kosmetička

5. 2. 2018
Yweta

Superu metra, termín ihned.

26. 12. 2017
Ivana

Príjemný relax :)

22. 12. 2017
Filip

provedena sluzba byla s nejvetsi pravdepodobnosti naprosto v poradku…

…jenže jsem na pocatku vysvetlil o co mi jde a ze se chci zbavit pigmentovych skvrn na obliceji, ktere zustaly stejne :(

Vyjádření partnera
Salón Esthetic For You Před 10 měsíci

Dobrý den, určitě se zmírnily a při takové síle to ani na 100 procent nejde zbavit se skvrn jedním ošetřením , doporučujeme než si příště zakoupíte voucher na , proceduru prijdte se poradit, konzultace je zdarma, at máte plnou informaci k danému individuálnímu problému .EF
Dá se využít i laserové světlo, tak zkuste tuto variantu.

5. 12. 2017
Radka

prostredi. kosmeticka

23. 11. 2017
Simona

Příjemné prostředí i slecna

----

16. 11. 2017
Simona

Slečna velmi milá. Příjemné prostředí.

---

8. 11. 2017