Diabolo Comet s hůlkami nebo Yoyo Magicyoyo N8

Varianta: Podívejte se na dalších 6 variant
Diabolo Comet + hůlky / Žlutá
11 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Diabolo Comet a základní ovládací hůlky:

Technické údaje:

  • Průměr: 11,5 cm
  • Hmotnost: 225 g 

Doručení:

GLS
79 Kč (3 prac. dny)

Osobní odběr Uloženka (86 poboček)
61 Kč (2 prac. dny)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (1 prac. den)

Místo osobního odběru:

Firelovers s.r.o.

Kbelská 648/1, Praha - Hloubětín

Dnes otevřeno 9:00–17:00
So, Ne - dle domluvy

Doručuje obchod:

Tomáš Kinzel
firelovers.com/index.php
shop@firelovers.com
+420 724 896 433

Dostupné varianty:

A přece se točí!

DIABOLO

Potrénujte svou zručnost, trpělivost i kreativitu a naučte se žonglovat s diabolem, pomůckou, která před pár lety přišla do módy a znovu se vrací. 

Je to skvělá dovednostní hračka, se kterou se nebudete nudit. Jakmile se ji naučíte zkrotit, můžete vymýšlet vlastní triky a ukazovat je rodině a přátelům. 

Diabolo je skvělá dovednostní hračka pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé. Je skladné a trénovat s ním můžete doma i venku. 

Diabolo Comet od firmy Play má díky měkkým termoplastickým miskám větší stabilitu. Užší střed pomůže začátečníkům v roztáčení diabola, ale neumožňuje některé složité triky.

Technické údaje:

  • Průměr: 11,5 cm
  • Hmotnost: 225 g

K diabolu dostanete také základní dřevěné hůlky, které potřebujete k jeho ovládání. Ke každému páru hůlek patří 1,6 m dlouhá šňůrka. Nemusíte tedy nic přikupovat, stačí diabolo rozbalit a hned můžete trénovat. 

YOYO

Roztočte to s profesionál­ním jojem od firmy Magicyoyo. Jakmile se naučíte první triky, bude všem jasné, že tohle není jen hračka pro děti. 

Jojo je dobře vyvážené, krásně se schová do dlaně, a tak ho můžete hodit velmi přesně. Je rychlé, čas rotace dosahuje až 1,6 minuty. Velikostně patří k menším typům, a tak se hodí na složité triky. Proletí i velmi malou škvírou mezi provázky.

Model N8 Dare to do se pyšní výborným poměrem cena/výkon a je vhodný ke stringovým trikům ze soutěžních kategorií 1A, 3A a 5A.

Aby se vám jojo nepoškrábalo, dostanete k němu obal. Ochrání ho také před vlhkem a nečistotami, které mohou zničit ložisko nebo zpomalit jeho chod.

Technický popis:

Adresa pro případné vrácení zboží:

Firelovers.com, Kbelská 648/1, 198 00 Praha 9

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

5,0/5 (3 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení