Unikátní výletní plavba po Vltavě: Vaše může být jedno místo i celá loď

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
pro 1 osobu
33 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

  • Hodinová plavba pro 1 osobu
  • Kapitán lodi

Platí do:

30. 9. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace: termín si zamluvte na tel. 281 932 666 nebo 281 930 708, příp. na e-mailu: sppraha@sppraha.cz

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

SP Praha – provoz a pronájmy lodí

Komunardů 1492/43, Praha - Holešovice

Dnes zavřeno
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Naloďte se v přístavu Praha-Holešovice na rekreační motorovou loď a vyjeďte za poznáním. Po řece se krouží každé úterý a čtvrtek od května až do září, v červenci a srpnu dokonce i o ví­kendech!

Okružní hodinová plavba na lodi Christina vede po trase, po níž vás nesveze žádná pravidelná výletní loď. V nabídce jsou palubní lístky pro jednoho i pro dva, ale rovněž si můžete pronajmout celou loď a vyrazit na ryze soukromé dobrodružství. V tom případě vás může být až šest.

Jízdní řád

Kudy tudy?

Proplujete holešovickým přístavem a vnoříte se do slepých ramen Vltavy tvořících Libeňský poloostrov, kde navštívíte svérázné hausbótové kotviště, tzv. Starou plavbu. Pak se vrátíte na řeku, minete jediný funkční maják na Vltavě a poplujete obdivovat Trojský most i Trojský slalomový kanál.

Poté zamíříte vlevo, nahlédnete na krajní část Stromovky a na vjezd do Trojského plavebním kanálu, odkud se pomalu vrátíte do výchozího bodu. Kapitán lodě vás upozorní na všechny zajímavosti.

Loď Christina je plně vybaveným plavidlem. Naleznete zde tekoucí vodu, koupelnu i WC. Po dobu plavby je k dispozici autorádio s CD nebo MP3 přehrávačem. Občerstvení není zahrnuto v ceně palubního lístku, přinést si však můžete vlastní dle uvážení. Na lodi jsou k dispozici skleničky, talířky i příbory.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: termín si zamluvte na tel. 281 932 666 nebo 281 930 708, příp. na e-mailu: sppraha@sppraha.cz

Děti

Dítě do 3 let zdarma.

Hodnocení podniku

Marcela

Naprostá spokojenost. Ochota od samého začátku- přes objednávku, pak obrovská pomoc po telefonu, když jsme zabloudili. Samotná projížďka byla super.

24. 8. 2016
Marcela

Super plavba.

31. 8. 2016
Iva

Všechno :-)))))))))))))))))))

13. 8. 2016

Všechna hodnocení