Variabilní dětská dřevěná ohrádka s brankou

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
2 299 Kč
2 zákazníci
už jen 18 ks

V ceně:

Dětská ohrádka Hometrade

  • materiál: přírodní smrkové dřevo
  • leštěná povrchová úprava
  • hmotnost: 11 kg
  • rozměr jednoho dílu: 90 × 68 cm
  • rozteč tyček: 6,5 cm
  • tvar: osmiúhelník o průměru cca 220 cm
  • splňuje normu ČSN EN 12227:2011

Doručení:

PPL
Zdarma (11 prac. dní)

Doručuje obchod:

Luboš Koštál
www.jenifer.cz
info@jenifer.cz
+420 720 356 010

I když je rodič tak trochu nadčlověk, který si během pečování o dítě osvojuje nejrůznější superschopnosti, i on rád využije pomocníka, který uchrání jeho potomka před nebezpečím.

Jakmile se vaše ratolest začne sama pohybovat (byť to je zprvu jen náhodné překulení se), musíte být neustále ve střehu a dávat pozor, zda dítku nehrozí nějaký úraz. Vidina toho, že si na chvilku například odskočíte do koupelny, se náhle zdá téměř nereálná. Řešení však existuje – pořiďte pro svého potomka praktickou dětskou ohrádku.

Dřevěná ohrádka Hometrade je velice flexibilní: skládá se z 8 dílů s otevíracími dvířky (která mají pojistku proti otevření), po smontování má průměr 220 cm a můžete ji podle potřeby sestavit do různých tvarů. Ohrádka je vyrobená z leštěného smrkového masivu, má zaoblené hrany a protiskluzové nožičky, které brání poškrábání podlahy. Délka jednoho dílu je 90 cm a výška 68 cm. Ohrádka se dá jednoduše a rychle smontovat a ve složeném stavu zabírá velmi málo místa. 

Ohrádka je vyrobená v souladu s normou ČSN EN 12227:2011 a poskytuje tedy dítěti naprosté bezpečí. Všechny potřebné informace včetně návodu na sestavení jsou přiloženy v balení. Výrobek je variabilní nejen různými možnostmi instalace, ale využít ho můžete jak pro děti (ať už tak, že vaši ratolest umístíte dovnitř, nebo dáte do ohrádky naopak něco, k čemu by se dítko nemělo dostat), tak i pro domácí mazlíčky.

Adresa pro případné vrácení zboží:

P. O. BOX 22, 687 74 Starý Hrozenkov

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny