Přijďte si zahrát a vyhrát: Stírací sběratelská karetní hra Scratch Wars Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
19. 3. 2017 12:00
Vstup a hra pro jednoho hráče
Ukončeno
49 Kč
1 zákazník

Termín:

19. 3. 2017 12:00

V ceně varianty:

  • vstup na akci 
  • hra pro 1 hráče v délce 60 minut
  • možnost zahrát si hru s youtuberem Jirkou Králem
  • zapůjčení herních karet 
  • 1× Starter Lite Pack v hodnotě 50 Kč (stírací karta hrdiny, zbraně, tyčka a stírátko ke hře)
  • voda k osvěžení 

Podmínky uplatnění:

Rezervace: není nutná, stačí se při příchodu na místo konání prokázat platným kódem voucheru.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Zetko

nám. Republiky 656/8, Praha - Staré Město

Co takhle někoho pořádně setřít? A rovnou mu to pěkně natřít? Nebojte, žádný konflikt z toho nekouká: Je to jen hra, ale skvělá!

Co takhle vstoupit do světa fantazie a zahrát si Scratch Wars žhavou karetní novinku roku? Zažít nefalšované dobrodružství při stírání a odhalování nových hrdinů? Vyhrát unikátní ceny a další odměny?

A že o hře Scratch Wars slyšíte poprvé? Vůbec nevadí! Jako dárek dostanete vstupní balíček v hodnotě 50 Kč zdarma! Takže i všichni nováčci jsou na akci více než vítáni.

Scratch Wars je netradiční sběratelská karetní hra od české firmy Notre Game. Vybavujete své hrdiny zbraněmi, objevujete unikátní postavy stíráním kartiček, hrajete s kamarády do posledního dechu. Do začátku hry vám stačí dokonce jen 2 kartičky. Vše pochopíte rychle a hned můžete hrát. Scratch Wars se pyšní širokou podporou své hráčské komunity. Ke hře vyšla i aplikace, do které je možné si své kartičky nahrát a hrát s nimi online. V samotné aplikaci vás čeká další dobrodružství­. Žádná kartička na světě není duplicitní, všechny jsou originální. Snad i proto si hráči hru tak snadno zamilují… Neváhejte a zahrajte si  právě v neděli společně s dalšími hráči a odhalte kouzlo planety Overconer.

Hru lze hrát mnoho způsoby. Zabaví vás jistě herní systém duel, tým vs. tým, balíček vs. balíček nebo hra pro více hráčů. Více vám už na místě prozradí Scratch Lordi! Kdo?

Na místě potkáte naše Scratch Lordy, vyškolené hráče ve hraní, kteří vám pomohou ovládnout mistrovství hry. Když se vám podaří je porazit, odměna i sláva vás nemine. A pokud jste fanoušci světa Youtube, na akci můžete potkat i jednoho z našich zapálených fanoušků a hráčů Jirku Krále. Co takhle ho rovnou vyzvat na královský duel?

Samotný turnaj bude veden systémem pavouka. Hráči se na začátku rozlosují do dvojic. Vždy vítězný hráč z dvojice postoupí, dokud nezůstane nejlepší. Ten si odnese domů trofej ŠAMPIONA turnaje. A co dál? Daný vyvolený získává automaticky VIP vstup na závěrečný FINAL SCRATCH TURNAJ, který se pořádá v zimě tohoto roku. Vítěz FINAL SCRATCH TURNAJE obdrží hodnotné ceny, odměny a speciální dar v hodnotě 10 000 Kč.

Karty jde také načíst do aplikace pro iOS či Android a herní svět tak objevovat online.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: není nutná, stačí se při příchodu na místo konání prokázat platným kódem voucheru. 

Děti

Děti jsou vítány – hra je horkou novinkou pro věkovou kategorii 8–20 let (i díky propagaci YouTuberů jako je např. Jirka Král, se kterým je možné na akci změřit hráčské síly).

Storno podmínky

Voucher na termín nelze stornovat ani refundovat.

Hodnocení podniku Notre Game s.r.o.

Hodnocení podniku Notre Game s.r.o.

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz