Na skok do jiného světa: 1 nebo 2 hodiny plné zážitků ve virtuální realitě Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další variantu 1 hodina
76 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

1 hodina ve virtuální realitě

Platnost voucheru:

Od 24. 11. do 31. 1. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Předem na mailu orli@vrorli.cz nebo tel. 778 503 000. Můžete volat nebo psát sms.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

VR Orlí

Orlí 3, Brno – Střed, Obchodní Galerie Orlí, 2. NP

Dnes zavřeno
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
U nás se nekouří

Potápět se až na dno oceánu a bránit svou planetu v intergalaktickém boji můžete každou noc. Jenomže to není úplně ono, když vaše dobrodružství končí slovy: „Franto, vstávej!“

O vzrušujících zážitcích naštěstí už nemusíte jenom snít – ve světě virtuální reality je totiž možné naprosto všechno. S dnešním voucherem se do něj vypravíte buď na 1, nebo na 2 hodiny. Kufry ale balit není třeba, stačí se zastavit v herně VR Orlí, která sídlí v samém srdci Brna. 

Milovníci do nejnovějších technologií tu využívají virtuální realitu PlayStation. Stačí si nasadit brýle a rázem se ocitnete v novém světě, který se rozprostře všude kolem vás. A díky 3D zvuku, který vám poskytnou sluchátka Sony, bude vaše dobrodružství dotaženo k naprosté dokonalosti. 

Kam se ve světě virtuální reality vypravíte, to záleží jen na vás. Můžete potrénovat mušku na střelnici, utkat se v souboji člověk vs. robot nebo se zúčastnit nebezpečné vesmírné bitvy. A pokud nebudete vědět jak na to, nezoufejte – obsluha je připravena vám vše vysvětlit, byste si hru maximálně užili. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Předem na mailu orli@vrorli.cz nebo tel. 778 503 000. Můžete volat nebo psát sms.

Příplatky

Každá další hodina za 179 Kč.

Storno podmínky

Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher bez náhrady a v plné výši propadá.