Hodinové ateliérové fotografování v glamour stylu vč. líčení a účesu Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
2 899 Kč
3 zákazníci
už jen 3 ks

V ceně:

 • Precizní líčení od profesionální Make-Up Artistky
 • Vlasový styling
 • 60 minut fotografování v glamour stylu v ateliéru Star Studio v Praze
 • Výsledných 6 ks profesionálně upravených, retušovaných fotografií (dodání do 14 dní)
 • Vlastní výběr fotografií z nabídnutých náhledů, možno přiobjednat fotografie nad rámec
 • Káva/čaj a drobné občerstvení
 • Výhoda možnosti využití denního světla pro přirozené fotografie
 • Pronájem perfektně vybaveného studia s několika místnostmi a mnoha možnostmi 

Platí do:

31. 5. 2017

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace na focení provádějte na e-mailu calkova.lucie@gmail.com, kde si domluvíte termín. Do e-mailu uveďte celé jméno a preferovaný čas příjezdu (první klient příjezd 7.45, další 9.00, 10.15, 11.30, 12.45 a poslední 14.00) většinou se jedná o víkendy.
 • Na akci s sebou doneste kód voucheru.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Nechejte si od profesionální fotografky vytvořit osobní portréty ve stylu glamour, které elegantně a sofistikovaně zdůrazní vaši smyslnost a ženskost.

Nejprve vás neuvěřitelně šikovná Make-Up artistka Petra Smolíková perfektně nalíčí a postará se také o vaše vlasy, ze kterých vykouzlí oslnivou hřívu. Precizní vizáž zajistí, že se budete cítit božsky a samotné focení bude probíhat v uvolněné atmosféře.

Poté se vás ujme zkušená a kreativní fotografka Lucie Čálková, známá především pohádkovými fotografiemi vzniklými ve spolupráci se společností Horse And Glamour.

Při fotografování máte zaručené naprosté soukromí, přípravy dalších klientek probíhají v oddělené místnosti. Ve své praxi pracuje fotografka převážně s obyčejnými ženami, ne modelkami a do jednotlivých póz vás navede a vymyslí takové, ve kterých budete vypadat neodolatelně. Každá žena má určité kouzlo a ona ho ve vás najde a zachytí na fotografiích.

Fotografování i přípravy na něj probíhají v perfektně vybaveném studiu specializovaném na glamour a budoir. V několika místnostech lze přemístěním nábytku vytvořit různé scény a docílit tak přirozenosti. Vše je laděno do jemných, světlých tónů a výhodou jsou velká okna, která do ateliéru pouští přirozené denní světlo. Studio je příjemně vytápěné, a disponuje kuchyňkou, kde si kdykoli můžete připravit čaj nebo kávu, a samozřejmě sociálním zázemím. Prostorné parkování přímo u objektu.

Více informací o studiu najdete zde: Star Studio

Na akci si s sebou připravte kromě dobré nálady především pěkné prádlo, ve kterém se budete chtít fotit. Vhodné jsou i body, župánky nebo noční košilky. Během focení se můžete jednou převléknout.

Z nafoceného materiálu se zasílá vybraných 50–100 fotografií v náhledu, ze kterých si samy vyberete výsledných 6, které chcete upravit. Můžete si samozřejmě vybrat víc fotografií než šest, každá fotografie nad rámec stojí 200 Kč. Hotové retušované fotografie jsou poté zasílány do dvou týdnů elektronickou formou, přesněji odkazem ke stažení v mailu.

Nabídku můžete využít i pro těhotenské portréty. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace na focení provádějte na e-mailu calkova.lucie@gmail.com, kde si domluvíte termín. Do e-mailu uveďte celé jméno a preferovaný čas příjezdu (první klient příjezd 7.45, další 9.00, 10.15, 11.30, 12.45 a poslední 14.00) většinou se jedná o víkendy.
 • Na akci s sebou doneste kód voucheru. 
Příplatky

V balíčku je obsaženo 6 výsledných fotografií, připlatit si můžete fotografie navíc, každá fotografie nad rámec stojí 200 Kč.

Storno podmínky

Termín lze změnit nejpozději 7 dní před domluveným termínem fotografování.