Bavlněný komplet Proatopic: Pomocník v boji s ekzémem pro dospělé i děti Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Triko pro děti – velikost 1
2 zákazníci

V ceně varianty:

dětské triko – velikost 1

Doručení:

Česká pošta
80 Kč (5 prac. dní)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (6 prac. dní)

Místo osobního odběru:

Proatopic.eu

Elektrárenská 10, Praha - Michle

Doručuje obchod:

Proatopic.eu
www.proatopic.eu

Tohle triko pro vás bude tímtéž, čím je pro rytíře brnění.

Trápí vás nebo vaši ratolest atopický ekzém, lupenka či jiné svědivé onemocnění? Zjednodušte si život a oblékněte se do trika Proatopic, které chrání pokožku před rozškrábáním. Na základě vlastních zkušeností s onemocněním triko vyvinul Jakub Dohnal, který na jeho doladění spolupracoval i se specialisty z Vinohradské nemocnice. 

Tričko se vyrábí ze 100% nebarvené a nebělené bio bavlny, švy má vedené z vnější strany a nenajdete na něm ani zipy, ani knoflíky. A pozor, mezi verzí pro špunty a dospěláky je rozdíl – dětské triko má k dlouhým rukávům napevno přišité rukavičky (aby se dítko nemohlo škrábat při hraní či spaní), triko pro dospělé naopak umožňuje ruce z rukaviček v případě potřeby vyndat. Pozitivně nošení trika působí nejen na zdravotní, ale i na psychický stav.Tričko bylo atestováno Státním zdravotnickým ústavem v Praze v ohledu bezpečnosti výrobku a složení, zároveň získalo i atest pro citlivou pokožku dětí do 3 let. Přírodní materiál efektivně odvádí pot z těla a lze jej vyvařovat na 95 °C. A protože je celý komplet vyráběn s důrazem na kvalitu, vydrží vám řadu let. 

Trička pro děti

Dětská trička jsou k mání ve velikostech 1 až 5 a od těch pro dospělé se liší pevně přišitými rukavičkami. Rukavice mají navíc jednu vnitřní vrstvu, aby bylo docíleno co nejnižšího kontaktu nehtů s kůží. 

Trička pro dospělé

Pokud kupujete triko pro dospělé, můžete vybírat velikost od XS až po XXL.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Eva Bumanová, Elektrárenská 10, 10100  Praha 10

Garance doručení do Vánoc při přijetí platby do 18. 12. 2016.

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny