Počítačové hry v digitální verzi: Mafia, FIFA, Assasin Creed, Zaklínač a další Exkluzivně pro zákazníky Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Mortal Kombat X
Ukončeno
169 Kč
337 zákazníků

V ceně varianty:

Mortal Kombat X

Digitální produkt: Hra je doručena elektronicky, nejedná se o krabicovou verzi. 

Platí do:

16. 1. 2017

Jak objednat zboží:

  • Přejděte na stránku www.key4you.cz/karta a zde registrujte se.
  • Po registraci se vám zobrazí odkaz pro uplatnění kódu, tak zadejte aktivační klíč (kód voucheru).
  • Postupujte podle pokynů na obrazovce. 
  • Na stránce funguje Live chat, který je online 15 hodin denně včetně víkendů a svátků. Pokud máte problém, nebojte se zeptat.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Dlouhé zimní večery vůbec nejsou tak dlouhé, když se dobře bavíte. Třeba při hraní PC her najednou zjistíte, že už je vlastně ráno.

Pozvedněte nad hlavu pohár mistra ligy, vybojujte si respekt mezi motorkáři nebo se staňte akčním hrdinou, který střídá zbraně jako ponožky a kosí obludy a zlosyny. Herní portál Key4you pro vás vybral 14 peckových her, které můžete pařit od rána do večera, od večera do rána.

Za voucher dostanete aktivační klíč (kód voucheru), který vás opravňuje ke stažení vybrané hry. Je to snadné jako facka. Nedostanete klasickou krabicovou hru, ale plnohodnotnou elektronickou verzi. Zadáte klíč, hru stáhnete a hrajete.  

Bližší informace o digitálních hrách a aktivačním klíči

Utáhne váš počítač danou hru?

To zjistíte snadno. V následujícím výčtu her je v názvu každé z nich odkaz na stránku s popisem hry. Klikněte na něj a vedle úvodního obrázku najděte ikonku Spustím to? Klepněte na ni. Otevře se vám nové okno s vypsanými požadavky na výkon, paměť atd. 

Co budete pařit?

Píše se rok 1968 a pravidla se změnila. Po několika letech ve Vietnamu ví Lincoln Clay jednu věc jistě: Rodina nejsou ti, mezi které se člověk narodí, ale ti, pro které zemře. Přišel čas najít si novou rodinu.

Ocitáte se v době, která je plná extrémního nebezpečí a nekonečného dobrodružství. Na Zemi vládnou obří mamuti a zubatí tygři a lidstvo je až na samotném konci potravního řetězce. Přežijete?

Více o hře

Léčba, nebo šílené pokusy na lidech? Odhalte tajemství psychiatrické léčebny Mount Massivy Asylum.

Více o hře

Co čekat od Mortal Kombat X? Více krve, zlomených kostí, utrhaných končetin a hlav.

Více o hře

Vítejte ve světě barevných kostiček. Tentokrát vás Lego zavede do říše Star Wars: Síla se probouzí (2015). Nechybí hratelné úrovně na planetě Jakku, základna Starkiller či vesmírné bitvy s Millenium Falcon.

Více o hře

Zaklínač je zpět a s ním i nová dobrodružství a příběhy. Hra běží na novém ultramoderním enginu, který tvoří super realistické prostředí a vyobrazení postav. Taktéž je schopný rozšířit úrovně levelů daleko více, než tomu bylo u Zaklínače 2.

Více o hře

Vtrhněte na trávník jako vítr a nasázejte soupeři několik gólů. Vystoupejte v hodnocení až na vrchol a pozvedněte vítězný pohár.

Více o hře

Pokročilé driblování s míčem, rozličné možnosti přihrávek a střel či fyzický kontakt s ostatními hráči, který může vyústit v pěknou melu? NBA 2K17 má všechno – skvělé zpracování, které se přibližuje realitě, aktualizované soupisky, realisticky vymodelované haly… Utáhněte si tkaničky sálovek, potrénujte střelbu na koš a vrhněte se do největší basketbalové ligy pěkně po hlavě.

Více o hře

Další díl velmi oblíbené série Assassins Creed, který by měl přinést mnoho podstatných změn. Děj vás zavede do Paříže, která je zmítána proslulou revolucí. Na střechách vlaje trikolora a městské ulice se barví do ruda. Aneb… Krále už popravili! Ať žije král!

Více o hře

Zase jeden pořádný akčňák! Připravte se na velké množství zbraní, vozidel a zvířat. Budete psát svůj vlastní příběh v exotickém světě, kterému vládne despotický král.

Více o hře

Předveďte svůj styl jízdy ve světě, kterému dominuje volný styl a riskování. Udělejte dojem na své protivníky a vyhrávejte závody ve velkém stylu. Hra Moto Racer 4 je závodní hra, ve které budete jezdit na asfaltu i hlíně, a to sami nebo v režimu až pro 10 hráčů.

Více o hře

Star Wars Battlefront vás postaví do středu galaktického konfliktu. Bojujte v epických Star Wars bitvách na ikonických planetách a postupujte stále výše. Vtělte se do vojáka s blasterem v ruce nebo pilotujte svá oblíbená Star Wars bojová vozidla.

Více o hře

Nová adventura, která vás zavede na cestu kolem světa i na cestu historií. Časově prolínající se vyprávění dodává hře nečekanou hloubku a napětí.

Více o hře

Staňte se šikovným hackerem a pokuste se vyřadit centrální operační systém v San Franciscu, jehož prostřednictvím mocní lidé monitorují a ovlivňují občany města.

Více o hře

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

  • Přejděte na stránku www.key4you.cz/karta a zde registrujte se.
  • Po registraci se vám zobrazí odkaz pro uplatnění kódu, tak zadejte aktivační klíč (kód voucheru).
  • Postupujte podle pokynů na obrazovce. 
  • Na stránce funguje Live chat, který je online 15 hodin denně včetně víkendů a svátků. Pokud máte problém, nebojte se zeptat. 

Hodnocení podniku

Martin

Sleva na zboží, rychlost a jednoduchost aktivace/stažení produktu.

Hodnocená nabídka: Počítačové hry pro pařmeny
29. 12. 2016
Jakub

Výhodná cena
Funkční klíč :)

Hodnocená nabídka: Počítačové hry pro pařmeny
29. 11. 2016
Gabriella

Syn velmi nadsen:-)

Hodnocená nabídka: Počítačové hry pro pařmeny
16. 12. 2016
Magdaléna

Vše OK

Hodnocená nabídka: Počítačové hry pro pařmeny
19. 12. 2016

Všechna hodnocení