Kurz vaření piva pro 1 nebo 4 osoby včetně jídla, pití a piva na doma Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: pro jednoho
9 zákazníků
už jen 41 kusů

V ceně varianty:

Kurz vaření piva (8.00–17.30)

  • Oběd a svačiny během kurzu
  • Konzumace piva během kurzu
  • 3 litry piva dle vlastního výběru jako dárek
  • Osvědčení o absolvování

Platí do:

30. 4. 2017

Omezení:

Kurz se realizuje při minimálním počtu 4 účastníků. V případě nenaplnění tohoto počtu se s vámi dohodnou na jiném, vhodnějším termínu. O případném nenaplnění kurzu budete informováni minimálně 3 pracovní dny předem. Maximální počet účastníků v jednom termínu je 6 osob.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Termín kurzu si rezervujte v dostatečném předstihu na tel. 733 771 093, kde dostanete i informace o aktuálně volných termínech.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Pivovar Neumann

Chorušická 93, Mělnické Vtelno

Dnes otevřeno 11:00–22:00
Parkování zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Letní zahrádka

Co si kdo uvaří, to si taky vypije!

A bude to veliká paráda! „Do učení“ vás vezmou v rodinném Pi­vovaru Neumann v Měl­nickém Vtelně, kde se seznámíte s historií výroby piva a vyzkoušíte si všechny kroky od šrotování sladu po vybírání mláta. A nebojte, po práci následují koláče, takže budete i řádně degustovat.

Kurz se pořádá při minimálním počtu 4 účastníků, maximálně se vás tu sejde 6, takže bude dostatek prostoru si vše osahat a položit své zvídavé dotazy. Vyšlete na zkušenou třeba tatínka nebo pořiďte voucher pro 4 osoby a vrhněte se do práce spolu se svými přáteli.

Naučí vás tu nejen výčepní pivo a ležák, ale také speciály. Čas bude i na svačinu a oběd, abyste měli do práce dost sil, a po skončení kurzu si každý z vás odveze 3 litry piva dle vlastního výběru,  abyste mohli koštovat i doma. Mrkněte se na časový průběh kurzu, ať víte, nač se těšit.

A co bude s tím „vaším“ pivem? Jakmile bude připraveno na čepu, zavolají vám a vy si ho budete moci přijet plnými doušky vychutnat do pivovarské restaurace. Vezměte i své známé, ať vidí, jaký talent se ve vás skrývá!

O pivovaru

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Termín kurzu si rezervujte v dostatečném předstihu na tel. 733 771 093, kde dostanete i informace o aktuálně volných termínech.

Storno podmínky

Storno rezervovaného termínu je možné maximálně 3 pracovní dny před realizací kurzu, jinak voucher propadá.