Dárkový poukaz na nákup hudební techniky na www.hifo.cz Poprvé u nás

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Dárkový poukaz v hodnotě 1000kč
Ukončeno
849 Kč
0 zákazníků

V ceně varianty:

  • Poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup na eshopu www.hifo.cz

Můžete využít do:

30. 4. 2017

Jak objednat zboží:

Voucher lze uplatnit během objednávky na stránkách www.hifo.cz, prosíme napsat kod voucheru do poznámek. Nebo odeslat emailem s vaší objednávkou na email: info@hifo.cz Poté Vám bude odeslána faktura se sníženou cenou. 

Jak nakupovat na stránkách eshopu: 
http://www.hifo.cz/content/11-jak-nakupovat

Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Ať už během poklidné jízdy posloucháte Bacha, nebo vám prsty na volantu bubnují v rytmu hlubokých basů, základem je pořádné repro.

Milujete kvalitní reprosystémy, nebo máte ve svém okolí blízkého motoristu se stejnou zálibou? Udělejte sobě nebo jemu radost nákupem poukázky na nákup v eshopu www.hifo.cz.

Společnost Hifo.cz má několikaleté zkušenosti s výrobky v oblastní hudební techniky pro vaše vozidla. Mohou tak s jistotou poradit tu nejvhodnější kombinaci právě pro váš vůz a vkus. Obchod navštívil nejen nespočet spokojených zákazníků, navíc jejich dílnou prošlo minimálně stejné množství aut.

Co to pro vás jako zákazníky znamená? Že odborníci v Hifo.cz vám nejen poradí, jakou hudební aparaturou osadit váš vůz z hlediska kompatibility, ale ještě vám řeknou, jak bude v daném typu vozu aparatura hrát a co od ní můžete očekávat. Mnoho vozů z dílny Hifo.cz sklízelo a sklízí úspěchy na soutěžích v oblasti auto-hifi.

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

Voucher lze uplatnit během objednávky na stránkách www.hifo.cz, prosíme napsat kod voucheru do poznámek. Nebo odeslat emailem s vaší objednávkou na email: info@hifo.cz Poté Vám bude odeslána faktura se sníženou cenou. 

Jak nakupovat na stránkách eshopu: 
http://www.hifo.cz/content/11-jak-nakupovat