Dárkový poukaz na nákup hudební techniky na www.hifo.cz Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Dárkový poukaz v hodnotě 1000kč
0 zákazníků

V ceně varianty:

  • Poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup na eshopu www.hifo.cz

Platí do:

30. 4. 2017

Jak objednat zboží:

Voucher lze uplatnit během objednávky na stránkách www.hifo.cz, prosíme napsat kod voucheru do poznámek. Nebo odeslat emailem s vaší objednávkou na email: info@hifo.cz Poté Vám bude odeslána faktura se sníženou cenou. 

Jak nakupovat na stránkách eshopu: 
http://www.hifo.cz/content/11-jak-nakupovat

Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Ať už během poklidné jízdy posloucháte Bacha, nebo vám prsty na volantu bubnují v rytmu hlubokých basů, základem je pořádné repro.

Milujete kvalitní reprosystémy, nebo máte ve svém okolí blízkého motoristu se stejnou zálibou? Udělejte sobě nebo jemu radost nákupem poukázky na nákup v eshopu www.hifo.cz.

Společnost Hifo.cz má několikaleté zkušenosti s výrobky v oblastní hudební techniky pro vaše vozidla. Mohou tak s jistotou poradit tu nejvhodnější kombinaci právě pro váš vůz a vkus. Obchod navštívil nejen nespočet spokojených zákazníků, navíc jejich dílnou prošlo minimálně stejné množství aut.

Co to pro vás jako zákazníky znamená? Že odborníci v Hifo.cz vám nejen poradí, jakou hudební aparaturou osadit váš vůz z hlediska kompatibility, ale ještě vám řeknou, jak bude v daném typu vozu aparatura hrát a co od ní můžete očekávat. Mnoho vozů z dílny Hifo.cz sklízelo a sklízí úspěchy na soutěžích v oblasti auto-hifi.

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

Voucher lze uplatnit během objednávky na stránkách www.hifo.cz, prosíme napsat kod voucheru do poznámek. Nebo odeslat emailem s vaší objednávkou na email: info@hifo.cz Poté Vám bude odeslána faktura se sníženou cenou. 

Jak nakupovat na stránkách eshopu: 
http://www.hifo.cz/content/11-jak-nakupovat