Třídenní pobyt na koňském ranči v Beskydech s nabitým programem

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
2 osoby 3 dny (2 noci)
63 zákazníků
do konce
už jen 27 ks

Termín:

V období do 31. 5. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně varianty:

Pro 2 osoby na 3 dny (2 noci)

 • 2× Ubytování v apartmánu na Ranči Bučiska pro 2 osoby
 • 2× Kontinentální snídaně pro oba
 • 1× Kovbojská večeře pro oba s lahví vína při svíčkách
 • 1× Rautová večeře pro oba
 • Prohlídka ranče s výkladem o ustájených koních s osobním kontaktem s koněm
 • Parkování zdarma 

Strava:

Polopenze

Podmínky uplatnění:

 • Termín si rezervujte co nejdříve na e-mailu rancbuciska@gmail.com nebo tel. 606 918 437. V obou případech uveďte pro platnou rezervaci kód voucheru. 
 • Možnosti sčítání voucherů: Ano.
 • Další info: Ranč nabízí individuální jezdecké hodiny a vodění do přírody i v areálu na 30 min a 45 min na pony i velkém koni po telefonické domluvě na čísle +420778415500. Kapacity doporučujeme zajistit při rezervaci.
 • K dispozici jsou 2 pony s nosností do 30 a do 50 kg, jezdečtí koně mají nosnost do 85 kg + výstroj.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Ranč Bučiska

Bučiska 1617, Rožnov pod Radhoštěm

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 50 Kč/noc

Vyjeďte si na rodinný Ranč Bučiska, který leží na překrásném místě pod lesem u řeky Bečvy a kde po dni plném kovbojských zážitků usnete uprostřed voňavé přírody a klidnou nocí uslyšíte ze stájí jen spokojené podupávání a odfrkávání koní.

Čeká vás ubytování s polopenzí, kovbojská večeře s lahví výborného vína a naskytne se vám i příležitost pohlédnout na svět z koňského hřbetu. Navíc máte jedinečnou příležitost poznat praktický život na farmě formou výkladu a prohlídky stájí.

Pro děti je možné dohodnout doprovodný program, případně se mohou vydovádět v novém dětském parku s houpačkami, skluzavkou i trampolínou.

Parádní okolí a pěkné ubytování

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém apartmánu s možností přistýlky pro další dvě osoby (ve stejné místnosti), který se nachází v hlavní budově ranče. K dispozici je manželská postel a rozkládací sedačka (přistýlka), prostorné skříně, TV, kuchyně s mikrovlnkou, troubou, lednicí, varnou deskou, konvicí a veškerým nádobím. Apartmán má vlastní sociální zařízení, sprchový kout s ručníky a umyvadlo se zrcadlem.

Pro pěkné slunečné dny a teplé večery je možnost využít oplocenou předzahrádku, která má vlastní posezení.

Na místě se nachází unikátní stylový Steak House pro 80 osob, restaurace s krytou terasou s barem, i s vnitřní jízdárnou.

V okolí vás k procházkám bude lákat nádherná příroda, samotný ranč se nachází totiž přímo pod lesem u řeky a splavu, kde se dá koupat. Kolem ranče vede horská cyklostezka.

Během pobytu si budete vychutnávat bohatou polopenzi. Snídaně i večeře si můžete po předchozí domluvě nechat servírovat na apartmán.

Ranč pro začátečníky i pokročilé

Na ranči se jezdí bez ohledu na počasí – pro výuku ježdění je tu připravena krytá jízdárna. Koníci jsou tu hodní a trpěliví, každý si tu najde ideálního parťáka mezi ušlechtilými zá­vodními koňmi i poníky.

Naučíte se celodenní profesionální péči o jezdecké koně. Dozvíte se hodně o chovu koní, rasách, potřebách i různorodém vy­užití koní.

Ranč provozuje také Western Riding Academy pod vedením zkušeného trenéra a sedláře Tomáše Zajace, který připravuje klientské koně na westernové závody v národním a evropském formátu.

Specializují se zde i na hipoterapii dětí ve věku 1–15let (60 kg hmotnosti) pod dozorem zkušeného instruktora.

Inspirujte se, kam vyrazit na výlet v Rožnově pod Radhoštěm a okolí

Tipy co dělat

Radhošť Radhošť

Vrchol Radhošť (1 129 m n. m.) se nachází 4 km od horského sedla Pustevny. Vrchol Radhoště je holý a lze z něj spatřit jeden z nejkrásnějších pohledů na beskydské panorama, Vsetínské vrchy, Javorníky, Malou Fatru i Západní Tatry. Bývá spojován s uctíváním pohanského boha pohostinnosti, plodnosti a úrody Radegasta. V rámci výšlapu nezapomeňte navštívit kapli sv. Cyrila a Metoděje.

Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě

Toto kdysi dřevěné městečko leží na obou březích řeky Bečvy a je známé především Valašským muzeem v přírodě. Jedá se o dřevěné lidové stavby přenesené z valašského regionu do prostředí městského parku a na přilehlou stráň. Světově známý skanzen je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě a ročně jej navštíví více než půl milionu lidí.

Přehrada Bystřička Přehrada Bystřička

Jedna z nejstarších vodních nádrží u nás byla vybudována v letech 1907-1912. Na své si zde přijdou milovníci pěší turistiky i cyklisté. Samozřejmostí je i možnost koupání a vodní sporty.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Kalkulace ceny

Další informace

 • Termín si rezervujte co nejdříve na e-mailu rancbuciska@gmail.com nebo tel. 606 918 437. V obou případech uveďte pro platnou rezervaci kód voucheru. 
 • Možnosti sčítání voucherů: Ano.
 • Další info: Ranč nabízí individuální jezdecké hodiny a vodění do přírody i v areálu na 30 min a 45 min na pony i velkém koni po telefonické domluvě na čísle +420778415500. Kapacity doporučujeme zajistit při rezervaci.
 • K dispozici jsou 2 pony s nosností do 30 a do 50 kg, jezdečtí koně mají nosnost do 85 kg + výstroj. 
Děti
 • Přistýlka nad rámec varianty bez rozdílu věku 200 Kč/noc
Příplatky
 • Domácí mazlíčci: Pes za 50 Kč/noc
 • Polopenze: 250 Kč dospělí, 150 Kč děti do 12 let (snídaně 150 Kč)
 • Poplatek městu ve výši 15 Kč/osoba
Storno podmínky
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 10 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá.
Ranč Bučiska

Bučiska 1617, Rožnov pod Radhoštěm

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 50 Kč/noc

Hodnocení podniku

Martin

Nádherné prostředí ranče, výborná kuchyně, pěkné ubytování a velmi ochotný personál. Dcerka nadšená z koníků. Ideální rodinná dovolená, všem doporučujeme.

20. 9. 2016

Všechna hodnocení