Pivo se zlatým srdcem: Český ležák s vločkami pravého zlata

Tuto nabídku již nelze koupit.

151 zákazníků
už jen 49 kusů

V ceně:

1× láhev reprezentativního českého piva s vločkami pravého zlata,  0,7 l

  • Čirá láhev, typ champagne
  • Světlý ležák 13°
  • Expirace: 3 měsíce
  • Teplota skladování: do 10 °C
  • Země původu: Česko

Doručení:

Česká pošta
140 Kč (6 prac. dní)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (1 prac. den)

Místo osobního odběru:

Pivovar Venuše

Jílová 2, Havířov

Dnes otevřeno 11:00–22:00

Doručuje obchod:

Pivovar Venuše

Šampaňské má nahnáno. Dlouhé roky se hřálo na výsluní, ale vše může být brzy jinak. Na scéně se totiž objevil tekutý poklad – pivo plné zlata!

Oslavte významné milníky svého života nebo příchod nového roku nápojem pro náročné Original Czech Gold Lager. V elegantní láhvi typu champagne zlatě září český ležák s vločkami pravého zlata, který vyrábí pivovar Venuše.

Pivo je exkluzivní výrobek určený převážně k exportu do zahraničí a vyrábí se patentovanou metodou „rozfoukání plátku zlata v láhvi“. Tento způsob zajišťuje nerovnoměrné rozložení zlatých vloček a každé pivo je tak jedinečným a neopakovatelným originálem. 

Informaci o zahájení výroby tohoto piva přineslo mnoho prestižních novinových titulů takřka po celém světě, včetně renomovaného periodika FORBES. O jeho výrobě vznikly i dva reportážní pořady, které byly odvysílány v hlavních zpravodajských relacích světových televizních kanálů. Dáte si tedy sklenku se skutečnou celebritou, která si na nic nehraje. 

Proč právě zlato?

Všechny historické kultury připisovaly zlatu mystický význam a magickou moc. Jako účinný prostředek léčby velkého množství nemocí definoval plátkové zlato už středověký lékař a alchymista Paracelsus. Preparáty s obsahem zlata mají zázračné účinky na jinak neléčitelné nemoci, jako jsou těžká revmatoidní artritida a poruchy imunity. Kladně nabité částice zlata také přináší do těla vnitřní rovnováhu a umocňují stav pozitivního rozpoložení a pohody celého organismu. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Pivovar Venuše, Jílová 1580/2, Havířov 736 01

U této nabídky již negarantujeme dodání do Vánoc z důvodu možného zpoždění na straně dopravců.

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

4,0/5 dle 3 hodnocení

Všechna hodnocení