Vycházka po slavných kavárnách s výkladem, degustací a případně balíčkem kávy

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: pro jednoho
103 zákazníků

V ceně varianty:

Vycházka starou Prahou po stopách slavných kaváren

 • Ochutnávka 6 druhů výběrových káv pod vedením profesionálního baristy
 • Profesionální průvodce kavárenskou tradicí Prahy
 • Možnost vystavení originálního dárkového voucheru

Prague Coffee Tour trvá cca 2,5–3 hodiny. 

Platí do:

28. 2. 2017

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: předem na info@praguecoffeetour.com nebo tel. 724 388 956 (termíny najdete na facebookových stránkách
 • Pro vytvoření dárkového voucheru kontaktujte provozovatele na info@praguecoffeetour.com nebo tel. 724 388 956 a sdělte kód voucheru.
 • Aby zážitek z vašeho dárku byl co nejpříjemnější, vouchery dostanete vytištěné v obálce. Rozesílány budou do 14. 12. 2016, neboť později hrozí, že by nedorazily včas. Objednávky uskutečněné po tomto datu si budete moci po domluvě vyzvednout osobně v centru Prahy, a to do 23. 12. 2016. 
 • Platnost dárkového voucheru je do 28. 2. 2017.
 • Omezení: Pro zachování pohodové atmosféry je počet míst na každém termínu omezen na 13, rezervaci je tedy dobré provést včas.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kavárny mají v našich končinách staletou tradici a je to znát – každý dnešní Čech v průměru vypije asi 400 šálků kávy ročně. To už stojí za to, jí trochu víc porozumět a umět si vychutnat každé zpracované zrnko.

Máte ve svém okolí milovníka kávy, který je zároveň zvídavý a těší ho pohodově strávené chvilky? Pořiďte mu voucher na tematickou procházku Prague Coffee Tour, během níž poodhalí historii kávy v Čechách i ve světě napříč staletími a seznámí se s těmi nejstaršími a nejznámějšími pražskými kavárnami, které byly centrem čilého kulturního života a často také místem návštěv významných osobností z řad spisovatelů, umělců a politiků. 

V rámci povídání o historii kávy a jejím zpracování od kávové třešinky po pražené zrno bude každému účastníkovi nabídnuto 6 vzorků výběrové kávy, na kterých si vyzkouší, jak ji ochutnávají a hodnotí zkušení odborníci.

Kávičky nemají chybu a je velmi pravděpodobné, že si alespoň některou z nich bude chtít obdarovaný odnést s sebou domů. Buďte předvídaví a vyberte pro něj voucher, který tuto možnost zahrnuje. Třeba vám ji zkušeně připraví, až ho přijdete příště navštívit!

Pokud máte v plánu voucher věnovat jako dárek, můžete ho vyměnit za originální dárkový voucher Prague Coffee Tour. Je tištěný na kvalitním lesklém papíře v dárkové obálce z ručně vyráběného papíru, zapečetěný stuhou a zrnkem kávy. Můžete přidat i personifikaci nebo osobní vzkaz.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: předem na info@praguecoffeetour.com nebo tel. 724 388 956 (termíny najdete na facebookových stránkách
 • Pro vytvoření dárkového voucheru kontaktujte provozovatele na info@praguecoffeetour.com nebo tel. 724 388 956 a sdělte kód voucheru.
 • Aby zážitek z vašeho dárku byl co nejpříjemnější, vouchery dostanete vytištěné v obálce. Rozesílány budou do 14. 12. 2016, neboť později hrozí, že by nedorazily včas. Objednávky uskutečněné po tomto datu si budete moci po domluvě vyzvednout osobně v centru Prahy, a to do 23. 12. 2016. 
 • Platnost dárkového voucheru je do 28. 2. 2017.
 • Omezení: Pro zachování pohodové atmosféry je počet míst na každém termínu omezen na 13, rezervaci je tedy dobré provést včas. 
Storno podmínky

Zrušení nebo změna termínu účasti (v lednu a únoru 2017) nejpozději 24 hodin před začátkem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

4,6/5 dle 211 hodnocení
Monika

Krásná a velice zajímavá prohlídka, průvodce velice milý a šikovný, na vše dovedl odpovědět. Zajímavá a poučná ochutnávka i výklad:-)

11. 10. 2016
Alena

Užili jsme si příjemnou procházku po kavárnách minulosti. Pan Plíva byl velice dobře připraven, výklad byl na 1*. Určitě doporučujeme.

17. 10. 2016
Vašková

Byla to fajn exkurze po Praze a to jsme Prazaci :-), nas pruvodce Michal byl pekne nastydly, ale dal to bravurne a degustace kavy byla zajimava

21. 9. 2016

Všechna hodnocení