Lezecké kurzy na venkovní stěně s výbavou a instruktorem

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: 2 hodiny lezení na stěně
15 zákazníků

V ceně varianty:

  • 2 hodiny lezení na venkovní stěně
  • Výbava a instruktor 

Platnost:

20. 2. – 30. 4. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru kontaktujte instruktora ohledně domluvení termínu a nahlaste kód voucheru. Zamluvte si termín minimálně 3 dny předem (telefonicky na 605 205 676), je totiž nutné počítat s možnou změnou termínu v závislosti na počasí.
  • Ostatní: Lze domluvit skupinku až 6 lidí najednou, nejmladší účastník může mít 6 let.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Máte pocit, že z předvánočních příprav polezete po zdech?

Zahoďte sváteční starosti za hlavu, přestaňte být nohama na zemi a raději si užijte adrenalin na individuálním lezeckém kurzu s www.lezeni-ostrava.cz. Zvolíte si voucher na 2 hodiny nebo na 6× 2 hodiny lezení na venkovní horolezecké stěně. V ceně je i půjčení základního vybavení a dohled instruktora.

Zúčastnit se mohou jak úplní amatéři, tak i začátečníci s menšími zkušenostmi. Poleze se na venkovní cvičící stěnu o výšce 9 m. Naučíte se základy bezpečného lezení a jištění. Věnovat se vám bude zkušený instruktor, který vám ochotně vysvětlí vše o zásadách bezpečnosti, lezecké technice i teorii (vybavení, pravidla apod.).

Pokud se rozhodnete pro více hodin kurzu, oceníte individuální přístup – vše se zcela podřizuje vašim pokrokům a přáním. Zdokonalíte svou lezeckou techniku a je možné následné lekce přesunout na skály.

Pokud byste tento rok rádi věnovali opravdu originální a netradiční dárek, který potěší a vašeho blízkého „provětrá“, pak máte s dnešním voucherem trumf v rukávu – platnost je totiž až do konce dubna 2017, takže času na jeho využití bude mít obdarovaný dostatek.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru kontaktujte instruktora ohledně domluvení termínu a nahlaste kód voucheru. Zamluvte si termín minimálně 3 dny předem (telefonicky na 605 205 676), je totiž nutné počítat s možnou změnou termínu v závislosti na počasí.
  • Ostatní: Lze domluvit skupinku až 6 lidí najednou, nejmladší účastník může mít 6 let.
Děti

Vhodné pro děti od 6 let.

Storno podmínky

Termín je nutno zrušit alespoň 24 hodin předem, jinak lekce propadá.

Hodnocení podniku

4,5/5 dle 12 hodnocení
Veronika

Perfektní přístup instruktora, který vás vybaví, jak je potřeba. I naprostý začátečník odchází s dobrým pocitem.

1. 10. 2016

Všechna hodnocení