Vstupenka na představení Mnoho povyku pro nic

Tuto nabídku již nelze koupit.

Termín:

20. 10. 2016 19:00

V ceně varianty:

Pro 1 osobu

Vstupenka do II. zóny

Omezení:

Tato nabídka lze uhradit pouze platební kartou online.

Podmínky uplatnění:

  • Voucher je nutné vyměnit za vstupenku v pokladně divadla nejpozději 30 minut před začátkem představení.
  • Vstupenky není nutné předem rezervovat. Místa jsou pro vás blokována v cenové kategorii, která je uvedena na voucheru.
  • V případě, že přesto chcete provést rezervaci, volejte do pokladny (tel. 605 010 774) ve všední dny od 12.00 do 19.00 hod.
  • Případné online rezervace jsou možné pouze na místa v cenové kategorii uvedené na voucheru. Ke svému příjmení doplňte „SLEVOMAT“.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Divadlo v Dlouhé

Dlouhá 727/39, Praha - Staré Město

Dnes otevřeno 12:00–19:00
Otevřeno pouze ve všední dny.
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Hrají: Miroslav Hanuš, Jan Vondráček, Tomáš Turek, Marek Němec, Jan Meduna, Jiří Wohanka, Čeněk Koliáš, Filip Cíl, Martin Veliký, Vlastimil Zavřel, Milan Potoček, Pavel Lipták, Klára Sedláčková-Oltová, Helena Dvořáková, Marie Turková, Malvína Pachlová/Denisa Pfauserová, Klára Františáková/Martina Simonová, Michaela Doležalová a členové Dismanova rozhlasového dětského souboru
Režie: Hana Burešová

Žánr

komedie Williama Shakespeara

Délka představení

2 hod. 45 min

Anotace

Rozličné podoby lásky, otázky zdání a skutečnosti, falešné či pravé identity, pomluva, která může vést ke zničení jednoho člověka a jiná zas ke štěstí druhého, to jsou hlavní témata této nadčasové hry. V milostném zápolení ústřední dvojice Benedika a Beatricie, kteří svým odmítavým namlouváním, inteligencí, vtipem a citovou bohatostí převyšují své slavné předchůdce Kateřinu a Petruccia ze Zkrocení zlé ženy, se mohou poznat i mnozí dnešní mladí „singles“… 

Další informace

  • Voucher je nutné vyměnit za vstupenku v pokladně divadla nejpozději 30 minut před začátkem představení.
  • Vstupenky není nutné předem rezervovat. Místa jsou pro vás blokována v cenové kategorii, která je uvedena na voucheru.
  • V případě, že přesto chcete provést rezervaci, volejte do pokladny (tel. 605 010 774) ve všední dny od 12.00 do 19.00 hod.
  • Případné online rezervace jsou možné pouze na místa v cenové kategorii uvedené na voucheru. Ke svému příjmení doplňte „SLEVOMAT“. 
Storno podmínky

Voucher nelze stornovat ani refundovat.

Hodnocení podniku

Jana

Vstřícné jednání paní pokladní, příjemný personál v divadle. Úžasná možnost objednat si občerstvení předem na přestávku!!!
Super, divadlo určitě zase navštívíme.

Hodnocená nabídka: Mnoho povyku pro nic
4. 3. 2016
Jiří

vše perfektní, bez připomínek

Hodnocená nabídka: Mnoho povyku pro nic
7. 3. 2016

Všechna hodnocení