Vstup pro jednoho či pro rodinu do solno-jodové jeskyně se solnou mlhou

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Vstup do solné jeskyně pro jednoho
253 zákazníků

V ceně varianty:

  • Vstup do solné jeskyně pro 1 osobu
  • Délka procedury je 50 minut. 

Platí do:

16. 2. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Termín návštěvy si rezervujte prostřednictvím online formuláře, případně na tel. 777 583 585 či na e-mailu info@solnajeskynehk.cz

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Solná jeskyně AniKa

Bezručova 556, Hradec Králové

Zapomeňte na poučku, že příliš mnoho soli škodí zdraví. V solné jeskyni je to totiž právě naopak – čím víc soli, tím lépe!

Vychutnejte si také příznivé účinky soli na lidský organismus. V hradecké solno-jodové jeskyni Anika můžete nerušeně relaxovat celých 50 minut.

Prostředí solné jeskyně napodobuje čisté přímořské mikroklima se vzduchem obohaceným o léčivé minerály a stopové prvky obsažené v soli. 

Dýchání vzduchu s koncentrací soli příznivě působí na lidský organizmus a doplňuje potřebné minerály: jód, kalcium, magnézium, sodík, hořčík, bromu, selen a mnoho dalších.

Navíc v jeskyni Anika jako v jediné ve Východních Čechách můžete dýchat tzv. solnou mlhu díky aktivnímu dodávání soli z Mrtvého moře přímo do ovzduší.

S čím vám pravidelný pobyt v solné jeskyni pomůže?

Pobyt v solné jeskyni má na lidské zdraví stejný efekt jako několikadenní dovolená u moře nebo na horách. Doporučuje se nejen osobám se zdravotními problémy, ale také zdravým jedincům, kteří tu načerpají nové síly a energii.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Termín návštěvy si rezervujte prostřednictvím online formuláře, případně na tel. 777 583 585 či na e-mailu info@solnajeskynehk.cz

Storno podmínky

Rezervovaný termín je závazný, pokud jej bez včasné omluvy nevyužijete, voucher se bere jako uplatněný.

Hodnocení podniku

Martin

Jako vždy vše v pořádku.

22. 9. 2016

Všechna hodnocení