Ateliérový fotobalíček Newborn: Překrásné snímky vašich miminek

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

  • Až 2 hodiny ateliérového fotografování miminek ve věku ideálně do 14 dní od narození, v případě zájmu focení i rodinných fotografií
  • 8 ks vyretušovaných snímků – snímky dostanete elektronicky
  • Náhledy fotografií v galerii, možnost přiobjednání dalších fotografií nad rámec balíčku 

Platí do:

22. 12. 2016

Podmínky uplatnění:

Termín si rezervujte online nebo na e-mailu a.trajerova@gmail.com. Ideální, když napíšete přímo z porodnice, abychom domluvili nejbližší termín focení a nepropásli dobu, kdy miminka nejlépe spinkají.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Aneta Trajerová photography

Vrbova 793/5, Praha - Braník

Pochlubte se čerstvými miminky, voňavými jako čerstvě upečený chleba.

Rozbalte své novorozeňátko před objektivem profesionální fotografky Anety Trajerové. Z ateliéru si odnesete fotky, na které se budou dívat s úžasem ještě jejich vnoučata.  

Fotografka má pětiletou praxi v oboru novorozenecké a dětské fotografie a během dvou hodinek pořídí v ateliéru něco mezi 80–100 snímky.

Zachytí na nich citlivě dětskou křehkost, hebkost vlásků a všechny roztomilé záhyby kůže. Osm nejpovedenějších fotek pro vás vyretušuje. Počtem fotografií v balíčku ale nejste limitováni, k náhledu dostanete po drobném protříděné všechny fotografie. 

Součástí balíčku je i vyfocení společné fotografie s rodiči či sourozenci. Podívejte se, jak to na jejích fotkách miminkům sluší.

Kalkulace ceny

Další informace

Termín si rezervujte online nebo na e-mailu a.trajerova@gmail.com. Ideální, když napíšete přímo z porodnice, abychom domluvili nejbližší termín focení a nepropásli dobu, kdy miminka nejlépe spinkají. 

Příplatky

Další retušovaná fotografie za 150 Kč.

Hodnocení podniku

5,0/5 dle 12 hodnocení
4 0
3 0
2 0
1 0
Monika

Přístup slečny fotografky, vztah k miminkům, profesionalita a úžasné fotky.

19. 9. 2016
Tomáš

přístup a ochota paní fotografky

27. 6. 2016
Degusta

Pani Trajerová je moc příjemná, trpělivá se skvělým přístupem k dětem! :) Vřele doporučujeme, fotografie jsou moc pěkné. Svobodovi

14. 6. 2016
V
3. 5. 2016

Všechna hodnocení