Volná projížďka na segwayi v Ladronce, na Zbraslavi nebo Slapech

Varianta: Podívejte se na další variantu 30 minut
26 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

 • Jedná se o volnou projížďku 30 minut
 • 1 voucher = 1 stroj (během času se mohou jezdci střídat)
 • Vouchery se dají sčítat, a tím si můžete jízdy prodloužit
 • Výběr ze tří lokalit: Ladronka, Vltava, Slapy 

Platnost voucheru:

Od 15. 9. do 15. 11. 2016

Omezení:

Počet účastníků na akci je 2. Jezdí se pouze ve dvojici, při nákupu to berte na vědomí a nekupujte lichý voucher. V pondělí až sobotu jsou vám k dispozici všechny tři lokality, v neděli lze akci využít pouze na Slapech.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Případné dotazy a rezervace na e-mailu segwayfactor@seznam.cz nebo na tel. 728 723 356 (Po–Pá 8–10 a 18–20). Při rezervaci uveďte do e-mailu tel.kontakt , kódy voucherů, vybrané místo projížďky a požadovaný termín (v případě obsazení společně vybereme jinou variantu).
 • Kde segwaye převezmete: 
  Ladronka  – stanice bus MHD Rozýnova
  Zbraslav – občerstvení u posledního Kelta pod mostem Závodu míru
  Slapy – Jablonná 68
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Jednokolky jsou pro akrobaty, tříkolky pro caparty, segway je pro vás.

Nastupte na pohodlné moderní vozítko ze stájí Segway Factor, které vás povozí, kudy si budete přát. Voucher platí do konce července 2016, netradiční zážitek můžete darovat svým blízkým třeba k svátku, narozeninám.

Vyberte si trasu:

 • Ladronka – Jízda po klikatých cestičkách v oblíbeném pražském parku s vyhlídkou na motolské stráně (Start: Rozýnova, zastávka busů 191, 510)
 • Vltava – Na příjemné trase mezi Zbraslaví a Lahovicemi uvidíte neustále na hladinu poklidně plynoucí Vltavy (Start: Nádraží Zbraslav, zastávka busu 165)
 • Slapy – Projížďka v terénu kolem malebné vodní nádrže, ve které se bude zrcadlit okolní příroda (Start: Jablonná nad Vltavou 68, zastávka busů 438, 390)

Jak se řídí dvojkolka na elektriku?

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Případné dotazy a rezervace na e-mailu segwayfactor@seznam.cz nebo na tel. 728 723 356 (Po–Pá 8–10 a 18–20). Při rezervaci uveďte do e-mailu tel.kontakt , kódy voucherů, vybrané místo projížďky a požadovaný termín (v případě obsazení společně vybereme jinou variantu).
 • Kde segwaye převezmete: 
  Ladronka  – stanice bus MHD Rozýnova
  Zbraslav – občerstvení u posledního Kelta pod mostem Závodu míru
  Slapy – Jablonná 68 
Děti

Vzhledem k prostředí je akce vhodná pro děti i dospělé, na Slapech i pro vašeho pejska, který se může u nás s vámi proběhnout.

Storno podmínky

Změna nebo storno rezervace lze provést nejpozději 48 hodin před dohodnutým termínem, jinak voucher propadá. Možnost přesunu termínu z důvodu nepříznivého počasí, přeháňky/lehký deštík provoz nepřerušen.

Hodnocení podniku

Aklier

Milé a příjemné vystupování pána z půjčovny a jízda v terénu

4. 4. 2016
Dana

Velmi ochotný majitel, vše vysvětlil a doporučil. Skvělý zážitek na loukách v oblasti Slapy, také výborná restaurace v místě.

4. 4. 2016
Iva

vstřícnost, spolehlivost

13. 1. 2016

Všechna hodnocení