Ocelové šperky s keramickými doplňky a třpytivými zirkony

Varianta: Podívejte se na dalších 17 variant Náramek Rectangle – černý
15 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Ocelový náramek Rectangle tvořený z černého keramického přívěsku ve tvaru obdélníku upevněném na ocelovém řetízku.

Náramek je vyroben z ušlechtilé chirurgické oceli, která je známá pro své vynikající vlastnosti – je hypoalergenní, tzn., že nevyvolává žádné alergické reakce, neoxiduje, na povrchu se netvoří žádné skvrny, nemění svoji barvu a udržuje svůj lesk. Je vysoce odolná vůči odření a poškození.

  • Materiál: chirurgická ocel 316L
  • Povrchová úprava: lesklá
  • Průměr náramku: 18 cm + 3 cm prodloužení
  • Šíře přívěsku: 8 mm
  • Typ řetízku: rolo (viz foto) 

Doručení:

Česká pošta
50 Kč (4 prac. dny)

Doručuje obchod:

Značkové-slevy.cz
www.znackove-slevy.cz
info@znackove-slevy.cz
+420 605 152 170

Dostupné varianty:

Chirurgie musí být precizní, ať se děje, co se děje. Stejně zodpovědně přistupují ke své práci i šperky z chirurgické oceli – nositelku zdobí kdykoli a kdekoli.

Chirurgická ocel a keramika? Módní hit! Objevte svět keramických šperků se zirkony nebo bez. Kdo ji ocení, je nasnadě – je velmi lehká, takže vám nebude překážet.

Šperky jsou vyrobené z ušlechtilé chirurgické oceli, která je známa pro své vynikající vlastnosti – je hypoalergenní, tzn. že nevyvolává žádné alergické reakce. Neoxiduje, na povrchu se netvoří žádné skvrny. Vyniká svou barevnou stálostí – tzn. nemění svoji barvu a udržuje svůj lesk. Je vysoce odolná vůči odření a poškození.

Na výběr z 18 druhů:

Na jedno poštovné lze objednat až 5 ks zboží v rámci všech aktuálních akcí. Zboží je v rámci tohoto poštovného současně i pojištěno pro případ ztráty.

Poznámka: Aby byla zachována čirost a půvab kamenů a nedošlo k poškození šperku, dodržujte pokyny pro správnou péči o ocelové šperky. Více informací k péči o tyto šperky naleznete zde.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Značkové-slevy.cz, Tachovská 67, 323 00 Plzeň

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny