Šetrná laserová operace očí na Oční klinice Dr. Rau

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Laserová operace 1 oka
Ukončeno
8 899 Kč
12 zákazníků
už jen 18 ks

V ceně varianty:

  • Laserový zákrok (Lasek Viscodissection)
  • 4měsíční pooperační léčba
  • Doživotní záruka (reoperace zdarma)
  • Záruka vrácení peněz při potvrzení lékařem o nevhodnosti operace 

Platí do:

25. 1. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervujte předem na tel. 777 656 513 (volejte Po–Pá 8.30–11.30 h), a to nejpozději 2 týdny před koncem platnosti voucheru.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Oční centrum Dr. Rau

Vítězné náměstí 829/10, Praha - Bubeneč

Dnes zavřeno
Vybavení a služby
U nás se nekouří

Ve špičkovém očním centru Dr. Rau vás čeká laserová operace očí nejšetrnější technikou LASEK Viscodissection. Ošetření trvá pouze několik minut a je bezbolestné. Na výběr máte zákrok na obou očích nebo korekci pouze jednoho oka.

Metoda LASEK Viscodissection je velice šetrná a přináší perfektní výsledky. Snižuje pooperační bolesti a zrychluje i následnou optickou rehabilitaci. Při této operační technice je odchlípena povrchová vrstva rohovky pouze konstantním tlakem švýcarské viskózní tekutiny LASER-Vis, která se aplikuje zvláštní jehlou Dr. Rau Geuder pod epitelovou vrstvu.

V-Lasek umožňuje přesnější snesení rohovky excimerovým laserem, protože nejsou používány nástroje, které spodní vrstvu mechanicky devastují. Po laserovém odnětí stabilní epitelová lamela perfektně překryje operační ránu.

Celý průběh operace vám nejlépe vysvětlí samotná doktorka Rau, která tuto metodu vyvinula z původní techniky Lasek Dr. Camelina. Doktorka Magda Rau patří k předním odborníkům na operace očí. Dříve působila na klinice pro laserovou terapii v Norimberku, přednášela na mnoha oftalmologických kongresech a v současné době spolupracuje například s univerzitními klinikami na několika studiích. V roce 2010 obdržela ocenění německého města Furth.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervujte předem na tel. 777 656 513 (volejte Po–Pá 8.30–11.30 h), a to nejpozději 2 týdny před koncem platnosti voucheru. 
Storno podmínky

V případě, že vstupní vyšetření prokáže, že daná metoda pro pacienta není vhodná, zákazník je povinen uhradit 1000 Kč za vstupní vyšetření a částka za voucher mu bude vrácena v plné výši.

Hodnocení podniku

4,4/5 (167 hodnocení)
Petra
28. 3. 2014
Kamila
19. 7. 2014

Všechna hodnocení