Výběr z 6 druhů exotických masáží: buďte hodinu jako v nebi

V ceně:

60 minut masáže pro 1 osobu

Výběr ze 6 druhů:

 • Australská masáž Kodo
 • Indická Abhyanga
 • Thajská olejová
 • Havajská Lomi Lomi
 • Indonéská Bali Bali
 • Čínská masáž nohou An Mo 

Platnost voucheru:

Od 16. 9. do 16. 11. 2016

Omezení:

Objednávat se můžete ve všední dny od 10 do 17 hodin.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace provádějte s dostatečným předstihem na e-mailu: paclova.monika@seznam.cz nebo na telefonním čísle 739 513 425.
 • Při rezervaci je nutné nahlásit kód voucheru a druh masáže.
 • Před masáží je nutné předložit kód voucheru.
 • V salónu je zakázáno fotit.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Tajemství masérny

28. října 548/8, Ostrava – Moravská Ostrava, vchod u trolejbusové zastávky Most M.Sýkory

Dnes otevřeno 9:00–20:00

Užijte si hodinu příjemného od­počinku v salonu Tajemství masérny. Zapomeňte na všední starosti a vyberte si ze šesti druhů masáží. Dopřát si můžete i masáž v páru.

Australská masáž Kodo

Při masáži se užívá speciální aromaterapeutický olej z čajovníku australského (Tea Tree), který působí jako antioxidant s mimořádným regeneračním a hydratačním účinkem na pokožku. Celou proceduru doprovází tradiční hudba australských domorodců.

Indická Abhyanga

Jedná se o relaxační, regenerační a ozdravující celotělovou olejovou masáž. Napomáhá k uvolnění toxinů z kloubů a orgánů, speciálně z kůže, což má velký revitalizační efekt.

Thajská olejová

Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické ájurvédy. Použitím pomalých a táhlých hmatů, kombinovaných s protahováním a akupresurou, dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach a protažení páteře.

Čínská masáž nohou An Mo

Vychází ze zvláštních technik mechanického působení rukou a prstů, působí na akupresurní body, které mohou dráždit i zklidňovat jednotlivé reflexní zóny a zlepšovat celkový zdravotní stav.

Indonéská masáž Bali Bali

Nese prvky čínských, japonských a thajských technik. Jedná se o celotělovou hloubkovou masáž, která uvolňuje napětí a harmonizuje

Havajská Lomi Lomi

Těšte se na spoustu velice jemných a plynulých dotyků, které jsou prováděny především technikou masáže předloktím. Díky svým relaxačním účinkům patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace provádějte s dostatečným předstihem na e-mailu: paclova.monika@seznam.cz nebo na telefonním čísle 739 513 425. 
 • Při rezervaci je nutné nahlásit kód voucheru a druh masáže.
 • Před masáží je nutné předložit kód voucheru.
 • V salónu je zakázáno fotit. 
Storno podmínky

Změnu rezervace lze provést nejpozději 48 hodin předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

Šárka

Profesionální přístup masérky, pěkné prostředí, vzorný přístup :-)

1. 9. 2016
Katušenka

Skvělé jako vždy😊

24. 8. 2016
Foxie Irena

Lokalita u centra a zastavky mhd, dobra navigace v budove, profesionalni a pozorne uvitani, prijemne, prostorne a ciste prostředí s tlumenymi svetly v asijsko-zenovem stylu, voda na uvitanou, dotazani na preference, vyhrata místnost, dostatek casu na pripravu i na rozkoukani po masazi, kontrola spokojenosti s tlakem během masaze, prijemna nepreskakujici hudba, nepovidajici maserka, kontrola spokojenosti po skončení a nabídnuti vody a dalšího spocinuti pred odchodem, mily pristup. Osobni pochvala za pristup patri pani/slecne maserce Mariane. Uvidime po zkušenosti s jinými masery v podniku :)

Vyslovene negativni nic, pcenila bych mističku s kvety pod podporou hlavy (90% času je hlava fixovana) a inspirující z aromalampy.

13. 8. 2016
Michalfabian

kvalita, cena, příjemná atmosféra

12. 8. 2016

Všechna hodnocení