Zatočte se špíčky – 45minutová laserová lipolýza libovolné partie Poprvé na Slevomatu

V ceně:

45minutová laserová lipolýza libovolné partie (1 ošetření) 

Platnost voucheru:

Od 9. 9. do 30. 11. 2016

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Nutná předem na tel. 603 291 533. Pokud vám ve studiu telefon nezvedají, právě se věnují jinému klientovi a později vám zavolají zpět.

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Studio Terka

Kollárovo nám. 3, Olomouc

Vidíte tu krásku, která se odráží v zrcadle? Má jiskru v oku, rozpustilý úsměv a postavičku jako ze žurnálu. Ale počkat! Nejste to náhodou vy?

Zatočte se špíčky ve studiu Terka, kde vám ostřílený zdravotnický personál provede jedno 45minutové ošetření libovolné partie přístrojem LipoLaser. Ten v těle vyvolává proces spalování tukových zásob, ke kterému dochází při sportu. 

Tahle procedura je šetrná pro organismus a zároveň úplně bezbolestná. Je vhodné ji absolvovat několikrát, přičemž prvních 4–6 sezení by mělo následovat za sebou v intervalu 2 ošetření týdně.

S rozložením kúry vám konzultantka samozřejmě poradí. A navíc přidá pár tipů na to, jak dosáhnout nejlepších výsledků a jak je udržet. 

Jak to celé funguje?

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Nutná předem na tel. 603 291 533. Pokud vám ve studiu telefon nezvedají, právě se věnují jinému klientovi a později vám zavolají zpět.

Storno podmínky

Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher bez náhrady a v plné výši propadá.