30 minut řidičem driftovací káry včetně paliva

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

 • 30 minut čistého driftování na polygonu Showcars ve voze Renault Megane RS Trophy
 • Instruktáž správného driftu
 • Pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení nulové
  spoluúčasti.
 • Pohonné hmoty 

Platnost voucheru:

Od 5. 9. do 30. 11. 2016

Omezení:

Řidič musí mít platný ŘP skupiny B a občanský průkaz.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Využijte online rezervační kalendář, kde si můžete vybrat termín a vozidlo. Rezervaci provádějte minimálně 14 dní před koncem platnosti voucheru. 
 • Nejméně 30 min. před jízdou je nutné se dostavit do showroomu Showcars na adrese Březina 127, Loukov k vyřízení rezervace.
 • Jak se dostanete na místo: Sjedete z rychlostní komunikace první třídy R10/E65 Praha - Liberec na 63 km (Exit 63) a zařadíte se vlevo na silnici č. 610 směr Hoškovice/Březina a hned po levé straně naleznete provozovnu Showcars.
 • Zakoupením voucheru souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz
 • Sčítání voucherů: Vouchery můžete sčítat a jízdu si prodloužit.
 • Další: V showroomu je k dispozici kavárna.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Showcars

Březina 127, Březina

Dnes otevřeno 9:00–18:00
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Společnost Showcars vám ve spolupráci s americkou firmou EasyDrift přináší revoluci v driftování – naučíte se dokonale ovládat vozidlo v kontrolovaném bočním smyku.

Na letišti Mnichovo Hradiště u Mladé Boleslavi vás čeká 30 minut za volantem driftovacího speciálu Renault Megane RS Trophy s 340 koňmi pod kapotou. 

Tato speciálně upravená „předokolka" jde s lehkostí do přetáčivého smyku, snadno se kontroluje a strčí do kapsy i závodní speciály s poháněnou zadní nápravou. Okamžitě vám tak vykouzlí úsměv na tváří a zajistí příjemné mrazení v zádech. 

V ceně je také instruktáž, která se nezapočítává do času jízdy. Během půlhodiny plné driftování je s vámi ve voze zástupce provozovatele.Vzít s sebou můžete i další dva spolujezdce za 299 Kč/osoba. Neplatí se žádná kauce.

Nejprve je nutné se dostavit nejméně 30 minut před jízdou k vyřízení rezervace do showroomu Showcars (Březina 127, Loukov). V showroomu je k dispozici kavárna.

Poté se přesunete na letiště, které je vzdálené cca 500 m showroomu. Zde se nachází polygon Showcars, na němž se uskutečňují jízdy driftem. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Využijte online rezervační kalendář, kde si můžete vybrat termín a vozidlo. Rezervaci provádějte minimálně 14 dní před koncem platnosti voucheru. 
 • Nejméně 30 min. před jízdou je nutné se dostavit do showroomu Showcars na adrese Březina 127, Loukov k vyřízení rezervace.
 • Jak se dostanete na místo: Sjedete z rychlostní komunikace první třídy R10/E65 Praha – Liberec na 63 km (Exit 63) a zařadíte se vlevo na silnici č. 610 směr Hoškovice/Březina a hned po levé straně naleznete provozovnu Showcars.
 • Zakoupením voucheru souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz
 • Sčítání voucherů: Vouchery můžete sčítat a jízdu si prodloužit.
 • Další: V showroomu je k dispozici kavárna. 
Příplatky
 • Vzít s sebou můžete až dva spolujezdce za 299 Kč/osoba.
 • V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399 Kč.
 • Nahrávka z jízdy za 249 Kč.
Storno podmínky

Storno: V případě zrušení rezervace je nutné kontaktovat Showcars s.r.o. minimálně 3 dny předem na telefonních číslech: 720 173 408, 720 173 409. Jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

Lenkamarsalkova2

Byl to dárek pro přítele,ale z jeho nadšení šlo vidět,že byl dárkem naprosto spokojený. Vyzkoušel si něco nového a projel se v autech snů 😉😃

Hrozně rychle to uteklo

Včera
Katka

Nebylo mozne se dovolat na kontaktni tel.,kvuli preobjednani terminu.Museli jsme zajet osobne.

30. 9. 2016
Blanka

Nadšení v očích všech přítomných mužů

27. 9. 2016
Lea

Voucher jsem kupovala jako dárek a jeho majitel byl celou akcí nadšený. Bála jsem jak bude okruh vypadat, ale byla jsem velmi překvapená, jak skvěle to vypadalo a kolik lidí se na této akci sešlo. I přesto že jedno z aut z našeho výběru nebylo pojízdné, tak jsme ihned dostali na výběr z dalších a i tak jsme odcházeli s naprostou spokojeností. Všem moc doporučuji. Přátelský přístup a nádherná auta!! Top ve všech ohledech. :)

27. 9. 2016
Ada

Výborná organizace.

Nebyla dostupnost všech nabízených aut.

26. 9. 2016
Michaela

Moznost vyberu aut (siroka nabidka)

26. 9. 2016
K

Opravdu pěkný zážitek. Všichni byli velice milí a vstřícní.

20. 9. 2016
Martin

Možnost prikoupeni kol i aut přímo na místě.

Pouze dlouha čekací doba na další auto.

19. 9. 2016
Eliška

Libilo se mi ze pritel nejel ve 3 autech hned po sobe ale mel casovy rozestup...takze jsme se podivali i na ostatni a nejeli hned po pul hodine dom...

Domluva s podnikem byla silena..rezervovali sme si termin snad 14 dni protoze jsme se porad nemohli nikomu dovolat..a mrzí me ze nebyla moznost si do aut sednout a vyzkouset si je a popripade se vyfotit protoze vseci jezdili hned po sobe a my jako divaci jsme na to nemeli cas :-(...
A take nevyhoda ze tam nebylo k dispozici zadne obcerstveni kde by jsmr si mohli neco koupit kdyz jsme nějakou dobu čekali...

7. 9. 2016
Michal

Byl to dárek a velká spokojenost

5. 9. 2016

Všechna hodnocení