Kupón na slevu 10 000 Kč na nákup vysněného vozu z autobazaru MAMA CAR Poprvé na Slevomatu

V ceně:

sleva 10 000 Kč na koupi automobilu od MAMA CAR v ceně 100 000 Kč a více 

Platnost voucheru:

Od 19. 9. do 30. 11. 2016

Omezení:

Slevu je možné uplatnit na vůz v ceně 100 000 Kč a více. Jeden kupon je možno využít na nákup jednoho vozu. Slevy a akce se nesčítají.

Podmínky uplatnění:

Kód voucheru předložíte na místě prodejci.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Mama Car

Kunratická spojka 1169, Praha - Kunratice

Dnes otevřeno 9:00–21:00
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Bereme karty

Když ruch autobazaru utichne a na obloze se objeví hvězdy, auta si navzájem vyprávějí své příběhy. Mini Cooper baví ostatní historkami o Mr. Beanovi, Brouk Herbie zase básní o závodnici Maggie.

Tam starým nebo pěšky, zpátky ve vysněnén novém. V autobazaru MAMA CAR v pražských Kunraticích si své nové auto vyberete z nabídky více než 500 vozů během pár minut. A s dnešním voucherem navíc s desetitisícovou slevou, která platí pro nákup vozu nad 100 000 Kč. 

Na tenhle autobazar se můžete spolehnout, prodávají prověřené vozy především původem z Čech. Veškeré vozy procházejí kompletním prověřením na původ, reálné uvedení do provozu, u všech vozů se provádí kontrola stavu tachometru a v neposlední řadě důkladná servisní a předprodejní kontrola zásadních součástí celého vozu.

V MAMA CAR mají otevřeno denně od devíti do devíti, a to včetně víkendů a svátků. A až se budete rozhodovat mezi červenou Fabií pro rodinu a frajerským Mustangem, oceníte rady ostříleného odborníka, který vám bude k ruce a odpoví na všechny zvídavé dotazy. Samozřejmostí je možnost výhodného financování. Zajímavostí je možnost prodloužené záruky na mechanické součásti vozu. 

Další informace

Kód voucheru předložíte na místě prodejci.