Neomezený měsíční vstup do fitka, kruhový trénink a solárko k tomu Poprvé na Slevomatu

V ceně:

měsíční permanentka do fitness centra pro 1 osobu

  • časově neomezené cvičení po dobu 1 měsíce
  • neomezený vstup na kruhový trénink
  • 10 minut v soláriu 

Platnost voucheru:

Od 1. 9. do 31. 10. 2016

Omezení:

Voucher můžete uplatnit pouze v případě, že jste novým klientem. Permanentka je nepřenosná. Jedna osoba může využít pouze jeden voucher. Koupit však můžete dva – třeba jako dárek pro kamaráda.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace není třeba. Kód voucheru před prvním vstupem vyměňte za permanentku s měsíční platností. Učiňte tak nejpozději do 31. října 2016.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Top Fitness Dubina

Horní, Ostrava - Jih, OC Penny Market

Dnes otevřeno 8:00–18:00
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup

Kdo cvičí ve fitku Dubina, z toho stane se bájný hrdina. Pln svalů a dobré nálady všechny nástrahy překoná a s přehledem přepere i bizona.

Plavková sezóna pomalu končí. To ale neznamená, že nezáleží na hezké postavě a dobré kondičce. Pořiďte si proto měsíční permanentku do Top Fitness Dubina a dopracujte se k elánu Pepka námořníka. 

Měsíční permice do fitka je časově neomezená – můžete tu řádit denně jak dlouho budete chtít. Akce platí i pro kruhový trénink, navíc dostanete 10 minut v solárku k tomu. 

Jedna osoba smí nabídku využít pouze jednou, vouchery však pořiďte klidně dva – uděláte radost kamarádovi a získáte nejlepšího parťáka na cvičení. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace není třeba. Kód voucheru před prvním vstupem vyměňte za permanentku s měsíční platností. Učiňte tak nejpozději do 31. října 2016.