Boty KangaROOS – jedny pro vaše prtě, druhé pro dítě z Klokánku

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Inlite 2073 – Šedá
Ukončeno
899 Kč
3 zákazníci

V ceně varianty:

Dětská odlehčená teniska se zapínáním na suchý zip. Kombinovaný prodyšný svršek z textilu a příjemných syntetických materiálů. Podrážka z EVA.

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1356 poboček)
35 Kč (10 prac. dní)

Doručuje obchod:

Obuv hraje odedávna velkou roli. Třeba kocour z pohádky se díky botám konečně zdvihl na zadní a zažil spoustu dobrodružství.

Tyto botky jsou také speciální. Jejich nákupem obujete svoje prtě i dítě z Klokánku. To dostane boty mající stejnou hodnotu jako ty vaše. 

Před chvilkou se k nám zatoulal macek, který se chtěl inspirovat pohádkovým kocourem a boty koupit. Ptal se, co že je to vlastně Klokánek. Radši to povíme i vám: Klokánky nabízejí dětem přechodnou rodinnou péči, dokud se nemohou vrátit do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá rodinná péče. Státem jsou financovány jen ze 70 %.

Více o Klokánku:

 

Kocour chápavě pokýval hlavou a pustil se do vybírání botiček. Celou dobu se u toho radoval, věděl totiž, že jsou boty kvalitní a dlouze mu poslouží. Stejně tak i vašim ratolestem. 

K mání jsou také sandálky pro prťata. Dámy si mohou pořídit sportovní obuv a sandálytenisky v akci 2v1 – jedny pro vás, druhé pro dítě z Klokánku.

Adresa pro případné vrácení zboží:

URBAN SHOES s. r. o., Brněnská 131/37, 591 01 Žďár nad Sázavou

Obchodní podmínky prodejce