Specialista na exotické zájezdy / CK Zanzo

Praha
Full-time

V našem týmu je nás zatím sedm. To, co nás spojuje, je láska k cestování a obchodní duch. Momentálně k sobě hledáme další posilu, která chce stejně jako my, propojit svůj koníček s prací.

  • Sami si vybíráme kvalitní hotely v exotických destinací 
  • Kontaktujeme pouze klienty, kteří sami projeví o naše služby zájem
  • Vycestovalo s námi již přes 800 klientů

Naším hlavním nástrojem je telefon a e‑mail. Kontaktujeme pouze klienty, kteří sami o zájezd projeví zájem. Podle jejich přání vytváříme a kalkulujeme cestovní balíčky, sestavujeme itineráře letu, zajišťujeme rezervace daných hotelů, letenek a privátních transferů v destinaci. Samozřejmě se naše práce neobejde bez administrativy jako je zpracování cestovních smluvpříprava potřebných dokladů.

CK Zanzo je nový projekt, který se spustil na konci roku 2018. Od té doby s námi již vycestovalo přes 800 klientů. Nejsme jako klasické cestovní kanceláře. Snažíme se každý zájezd dělat na míru zákazníkovi. Momentálně máme v nabídce 20 exotických destinací a 180 hotelů. Využíváme pouze linkové lety (charter je pro nás sprosté slovo), protože si stojíme za tím, že dovolená začíná již na palubě letadla a chceme, aby si náš zákazník svou dovolenou naplno užil.

Pokud chceš být součástí našeho týmu, a podílet se tak na plnění snů našich zákazníků, pak bys měl/a mít:

  • zeměpisné znalosti – víš, že Mauricius neleží v Asii
  • angličtinu a češtinu na výborné úrovni (slovem i písmem)
  • již předchozí zkušenosti na obdobné pozici v cestovní kanceláři či agentuře

Proč být součástí našeho týmu?

Zanzo tým: „Kromě dobrého kafe a nálady v kanceláři můžeme nabídnout práci, kde se plní sny a domu se odchází s čistou hlavou.” 

A co ještě?

Zaujalo tě, co sis právě přečetl/a? Paráda! Ozvi se nám přes tlačítko „odpovědět“,  připoj své CV a napiš, proč by nám to společně mohlo klapat. My se co nejdřív ozveme!  A aby sis uklrátil/a dlouhou chvíli, můžeš se podívat na video, kde ti Standa CK Zanzo ještě více představí. 

Těšíme se na tebe!