Superwriter/Copywriter

Praha
Full-time

Spolkli jste v dětství pár kostiček ze scrabblu a od té doby se z vás sypou fórky k popukání? Nudná klišé před vámi berou nohy na ramena a hrubky si rovnou vážou oprátku? A hlavně – psaní vás baví? V tom případě vás chceme do týmu!

K našim copywriterům hledáme posilu s brilantní znalostí češtiny, citem pro text, smyslem pro humor a nadšením. Vše ostatní vás naučíme, se vším (nejen v začátcích) rádi pomůžeme. Budete psát výstavní texty bez vycpávek a plnit jimi náš web, který denně navštíví přes 200 tisíc lidí. Denním chlebem se vám stane také stylistické a gramatické tunění podkladů, které přihrávají naši obchodní partneři.

Na téhle pozici vás čeká zejména:

 • Psaní textů k našim nabídkám, které mají pobavit zákazníky a zároveň sdělit vše podstatné stručně a jasně.
 • Stylistická úprava a korektura textů u nabídek, které si naši obchodní partneři zadávají sami.
 • Spousta kreativních činností, kterými si zpestříte práci. Zapojíte se do příprav materiálů na veletrhy i akce, kde se Slevomat prezentuje (např. Se Slevomatem na závodiště do Chuchle). Sem tam si zkusíte vymyslet soutěž pro naše zákazníky.
 • Společné brainstormingy v týmu copywriterů, grafiků a markeťáků nad tím, co nového, bláznivého či užitečného vytvořit.

Jaké superschopnosti byste neměli postrádat:

 • Lásku k psaní
 • Samostatnost a pečlivost, která jde ruku v ruce se zodpovědností za odevzdané texty
 • Výbornou češtinu
 • Schopnost vyjádřit velké věci na malém prostoru
 • Ostrovtip
 • Dobrou náladu
 • Týmového ducha (v copytýmu fungujeme jako parťáci, když je třeba, práci si rozdělíme)
 • Výhodou je zkušenost s psaním pro web a vysokoškolské vzdělání v oboru (žurnalistika, lingvistika atd.), ale pokud máte psaní v krvi, i bez titulu a praxe máte šanci
 • Víme, že máte schopnost pracovat na dálku, ale potřebujeme, abyste se teleportovali přímo do naší krásné kanceláře v Karlíně (na občasném home office se určitě dohodneme)

Zaujalo Vás, co jste si právě přečetli? Paráda! Ozvěte se nám přes tlačítko „odpovědět“,  připojte své CV a napište, proč by nám to společně mohlo klapat. My se co nejdřív ozveme! Těšíme se!