Pozadí do popředí

2,0 / 5 (1 hodnocení)

Pokud chcete doladit problémové partie, vypnout pokožku, ubrat pár centimetrů, vyhladit pomerančové hrbolky a zbavit se nateklých nohou je tu právě pro vás high péče. Kombinace bazálního uvolnění mízního systému v oblasti krku, koncentrované sérum ANESI na podporu metabolismu tkáně, popřípadě koncentrované sérum ANESI s lipoidním účinkem na "tvrdou" celulitidu, přístrojová lymfodrenáž na medicínském přístroji Ballancer, a závěrečný kompresní body wrap s koncentrovaným kolagenem na excelentní vypnutí pokožky.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Alice Stejskalová
http://www.mld-prague.cz
info@mld-prague.cz
+420 773 785 069

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Zeštíhlující procedury

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pozadí do popředí

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,0/5 (1 hodnocení)
5 0
4 0
3 0
1 0
Mar

Žádný okamžitý a viditelný účinek již po jednom použití se nekonal, jak je slibováno. Žádný úbytek objemu. Žadné vypnutí pokožky. Všechno beze změny.

Vyjádření partnera
Pozadí do popředí Před 2 roky

Vážená paní,
děkujeme za návštěvu studia MLD a mrzí nás Vaše zkušenost.
Snížená efektivita ošetření je ve vašem konkrétním případě způsobená hormonálními problémy, a léčbou, a z toho přetrvávající retencí tekutin i po ošetření. V tomto případě bohužel ani mi sebelepší přípravky a ošetření nemohou dělat zázraky. Na což jsem Vás upozornila již před procedurou, kdy se ptám na všechny eventuální kontraindikace. Jsem s pozdravem Alice Stejskalova-majitelka MLD

14. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano