Kategorie

Pozadí do popředí

2,0 / 5 (1 hodnocení)

Pokud chcete doladit problémové partie, vypnout pokožku, ubrat pár centimetrů, vyhladit pomerančové hrbolky a zbavit se nateklých nohou je tu právě pro vás high péče. Kombinace bazálního uvolnění mízního systému v oblasti krku, koncentrované sérum ANESI na podporu metabolismu tkáně, popřípadě koncentrované sérum ANESI s lipoidním účinkem na "tvrdou" celulitidu, přístrojová lymfodrenáž na medicínském přístroji Ballancer, a závěrečný kompresní body wrap s koncentrovaným kolagenem na excelentní vypnutí pokožky.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Zeštíhlující procedury

Hodnocení podniku Pozadí do popředí

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,0/5 dle 1 hodnocení
5 0
4 0
3 0
1 0
Mar

Žádný okamžitý a viditelný účinek již po jednom použití se nekonal, jak je slibováno. Žádný úbytek objemu. Žadné vypnutí pokožky. Všechno beze změny.

Vyjádření partnera
Pozadí do popředí Před rokem

Vážená paní,
děkujeme za návštěvu studia MLD a mrzí nás Vaše zkušenost.
Snížená efektivita ošetření je ve vašem konkrétním případě způsobená hormonálními problémy, a léčbou, a z toho přetrvávající retencí tekutin i po ošetření. V tomto případě bohužel ani mi sebelepší přípravky a ošetření nemohou dělat zázraky. Na což jsem Vás upozornila již před procedurou, kdy se ptám na všechny eventuální kontraindikace. Jsem s pozdravem Alice Stejskalova-majitelka MLD

14. 8. 2015
Užitečné? Ano