Vaření s dětmi - Kuchtíci v akci

4,7 / 5 (20 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborná akce pro děti, ostatně jako téměř všechny, kterých jsme se s dcerkou zúčastnily v rámci akcí „Slevomat pro děti resp. rodiny“. :-)“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Andrea Löflerová
http://www.varenisdetmi.cz
loflerova@aligames.cz
+420 602 572 075

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Rodina a děti, Zážitky pro děti, Kurzy vaření

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Vaření s dětmi - Kuchtíci v akci

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 (20 hodnocení)
Lucie

Výborná akce pro děti, ostatně jako téměř všechny, kterých jsme se s dcerkou zúčastnily v rámci akcí „Slevomat pro děti resp. rodiny“. :-)

29. 5. 2017
Alice

Příjemné prostředí, milá a vstřícná paní „učitelka“. Dcera byla nadšená, byli jsme na akci opakovaně. Vždy se naučila něco nového, kromě vaření probíhají i soutěže a na konci každé dítě dostane diplom a malý dárek.

10. 4. 2017
Petra

Kdybych mohla, dala bych ještě víc hvězdiček. Kurz byl nad očekávání fantastický, syn přišel naprosto spokojený a plný zážitků. A manžel jakožto doprovod se také moc bavil. Děti se aktivně zapojují do vaření. Mají na sobě kuchařskou čepici a zástěru. Co si uvaří, to si také snědí. Na závěr dostanou diplom. Fotky paní Andrea zaslala druhý den na mail. Kurz probíhá v hravém duchu. Paní Andrea vedla kurz dokonale, s dětmi to moc umí. Určitě jsme na kurzu nebyli naposledy. Syn ihned říkal, že chce jít znovu :-) Vřele doporučuji.

3. 4. 2017
Libor

– dobře připravené – součástí bylo i školení, jak pracovat s nástroji – učení nejen vaření, ale i sociálních dovedností a poznávání zeleniny zábavnou formou

14. 3. 2017
Marta

Dárek pro dceru k narozeninám, byla nadšená.

Docela malý prostor při plné obsazenosti kurzu.

15. 2. 2017

Další hodnocení (5)