Kategorie

Viane

4,2 / 5 (86 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemná paní kosmetička, příjemné, čisté prostředí.“

Centrum pro ženy Viane.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o pleť a obličej, Kosmetické služby

Hodnocení podniku Viane

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petra

Příjemná paní kosmetička, příjemné, čisté prostředí.

Vyjádření partnera
Viane Před 20 hodinami

Dekuji☺Také me tesilo příjemné setkání

Včera
Užitečné? Ano
Eva

Musím ocenit domluvu s paní na využití vouchru. Vyšla vstříc časovým požadavkům. Prostředí hodnotím kladně ve vztahu k tomu, že bylo uklizeno, místnost pěkně vyzdobena (i když to byly odborné „obrázky“ k masážím). Komunikativnost paní byla taky dobrá. Při čištění pleti se snažila vysvětlit co dělá a jaký to má mít účinek.
Čištění a péči o pleť hodnotím taky pozitivně – vzhled pleti se zlepšil. Barvení obočí také hodnotím kladně – pěkný tvar, barva z kůže se taky vymyla velmi rychle.

V salonu bylo docela chladno, musím přiznat, že to bylo prvně, co jsem byla přikrytá peřinou při poskytování kosmetické péče (možná to bylo z důvodu probíhající rekonstrukce).
Zklamaná jsem byla z barvení řas. Po barvení byly řasy nabarvené a rozdíl mezi vzhledem „před“ a „po“ byl opravdu vidět (mé světlé řasy nebyly jen světlé, ale byly místy i nabarveny). Tzn. kořínky řas u víčka zůstaly nenabarvené (světlé) a nabarvené (tmavé) byly jen konečky řas a to v poměru cca 1:1 (kdyby to bylo nedobarvené jen kousek u víčka tak to neřeším, ale při bližším pohledu do domácího zrcadla to vypadalo, že bych měla spíše brzy kosmetičku navštívit a ne, že jsem od ní právě odešla). Zde musím uvést, že při stejném úkonu v jiných kosmetiček jsem vždy měla řasy nabarveny od kořínku ke konečkům.

Tento voucher jsem si schválně vybrala z důvodu barvení řas a obočí ať se aspoň chvilku nemusím barvit. Péči o pleť jsem brala spíše jako bonus navíc. Celkové pocity po proceduře byly spíše rozpolcené. A co se barvení řas týče, mám pocit, že stejného výsledku bych docílila i doma kdybych se o to pokoušela prvně.

17. 2. 2017
Užitečné? Ano
Loder

Přístup kosmetičky

13. 2. 2017
Užitečné? Ano
Barbora

Doporučuji :)

7. 2. 2017
Užitečné? Ano
Eva

byla jsem spokojená s nabídkou i s výsledkem

Vyjádření partnera
Viane Před 23 dny

Děkuji ☺

31. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (41)

Podobné podniky