Matrixx Laser Arena

Žďár nad Sázavou, Nám. Republiky 17

„Naprosto úžasný zážitek. Byli jsme na místě 2 dospělí a 2 děti (10 a 7 let). Měli jsme voucher na 60 minut a v pohodě se vystřídali oba synové.…“ — Jana V., Před 2 měsíci

„Naprosto úžasný zážitek. Byli jsme na místě 2 dospělí a 2 děti (10 a 7 let). Měli jsme voucher na 60 minut a v pohodě se vystřídali oba synové.…“ — Jana V., Před 2 měsíci

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Virtuální realita

O nás

Laser Game

Matrixx Laser Arena
Nám. Republiky 17, Žďár nad Sázavou, 591 01 (zobrazit na mapě)

Simulátor Boeing 737

Nám. Republiky 17, Žďár nad Sázavou

Dnes otevřeno 14:00–20:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Hodnocení podniku

4,7/5 (222 hodnocení)
Jana V.

Naprosto úžasný zážitek. Byli jsme na místě 2 dospělí a 2 děti (10 a 7 let). Měli jsme voucher na 60 minut a v pohodě se vystřídali oba synové. Nejdřív řídil starší syn, protože není moc vysoký, tak pan instruktor ochotně přinesl podsedák a syn pak pohodlně seděl a měl i super výhled. Za 30 minut stihl 3× vzlet a 3× přistání na letištích, které si sám vybral. Dalších 30 minut řídil mladší syn, který seděl na klíně tátovi. Opět 3 vzlety a 3 přistání. A mezitím samozřejme i let nad městem, krajinou. Instruktor byl naprosto úžasný, dětem vše vysvětlil co kde mají zmáčknout a jak správně vše dělat. Trpělivě odpovídal na všechny naše všetečné otázky ;-) V nabídce Slevomatu jsme váhali, jestli si vybrat Prahu, kde je simulátor Airbus nebo Žďár, kde je Boeing. U Boeingu je na řízení knipl a u Airbusu je joystick, což je jak u PC. Takže za nás, rozhodně Boeing a knipl ;-)
Bylo to moc fajn a určitě se sem zase brzy podíváme.

Doporučila bych jen využít sedadla z letadla, která byla vidět schovaná za závěsem. Bylo by super, za kokpitem mít třeba řadu sedadel pro cestující, kteří jen sedí a koukají a fotí pilota ;-)

Jana

Tento uzasny zazitek provazeli 2 dokonali instruktori. Pan pilot vse laicky vysvetlil a musim dodat, ze meli ohromnou trpelivost. Manzel byl z darku nadseny a my se synem si lety taky uzili. Vrele doporucuji vsem tento podnik. Setkate se s usmevem a ochotou.

Nikola

Přístup obsluhy super

Vybavení je poněkud starší i simulátor místnost mu není moc uzpůsobena pro lepší dojem..