Company UniTravel

4,0 / 5 (50 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Bus a přeprava vůbec naprosto v pohodě, řidiči profíci. Hotel sice něco pamatoval, ale až na postele ( tipnul bych na lehátka z olympiády Moskva 1980 ) na slušné úrovni v této kategorii. Čisto a klid. Snídaně srovnatelné se standardem např. SRN. Delegátka snaživá, starala se zda se někdo neztratil, organizační změny hlásila včas, nechala kontakt. Možná potřebuje trošku doplnit zkušenosti, reálie a jazyky (RJ) – to přijde s praxí 8-) Ruská delegátka (?) rovněž vstřícná. První ruská průvodkyně profesionálka, dokázala zaujmout.“

Cestovní kancelář

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Naděžda Tkachenko
http://zajezdy-unitravel.cz/
info@c-unitravel.com
+420 775 701 228

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Poznávací zájezdy, Eurovíkendy, Zájezdy do zahraničí

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Company UniTravel

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lukáš

Vše probíhalo v pořádku.

Zjistil jsem, že nejsem typ na organizované dovolené.

29. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

*Petrohrad byl pěkný, zážitků a fotek jsme si dovezli mnoho.
*I hotel AZIMUT byl pěkný a s ním i snídaně. Byl blízko centra a dobře viditelný, takže jsme se dobře orientovali.
*Na průvodkyně jsme vždy čekali, ale výklad měly pěkný.

Nelíbila se mi organizace zájezdu.
*Poměrně velké intervaly mezi zastávkami, video řvalo celý den v autobuse i když při sluníčku na něm moc toho vidět nebylo.
*Fakultativní zájezdy byly organizované až na 11hod a na hotel jsme se vraceli už v 16 hod a to byl rozkouskovaný den, soukromě se toho moc nedalo stihnout. Mrzelo mne, že jsem se nepodívala do Ermitáže. Tam nás paní delegátka zavezla až večer v 18:30hod, sleva na vstupném nebyla a tak na 2hod dát 600 rublů se mi zdálo dost a čas na prohlídku minimální.
*Nedostatečné informace o vstupech – byly uváděny ceny v eurech a přitom v Petrohradě se nikde nesmí platit cizí měnou, jen v jednom obchodě se suvenýry.
*Noční výlet za zvedajícími mosty byl také trochu zmatečný. U mostu jsme byli včas, ale potom jsme měli nasednout do autobusu a přejet na jiný. pak se zjistilo, že by se to nestihlo, tak bylo řečeno, abysme si tam doběhli pěšky. Ale to se dalo čekat a mohli jsme o tom být informování hned na začátku.
*Objednaná večeře v typické ruské restauraci byla předražená za 15euro dostat menší misku boršče, odhadla bych asi 200-max 250g těstovin-pelmeně, menší kousek štrůdlu s lžící zmrzliny a k piti 1–1,5dcl džusu. Na večeři jsme šli, aniž jsem měla hlad a po večeři jsem nebyla přejedená.
*Delegátka v autobuse nás uměla spočítat, ale podat nějaké informace a zvláště je podat dopředu, to se nikdy nestalo. Informace které země budeme projíždět nebyly žádné a natož něco o těch zemích říct. No prostě Petrohrad byl pěkný, ale už ne s touto CK

27. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Gabriela

Že nás upozornili na možnost jízdy Petrohradským metrem, což jsem ráda využila. Autobus a cesta O.K. problém nebyl.

Nelíbil se mi pozdní odjezd na exkurze – až kolem 11 dopoledne, což mi přijde dost pozdě. Kvůli tomu jsem na společnou prohlídku s průvodcem nešla a taky jsem se nestihla podívat do paláce v Petrodvorcích – tam bylo málo času, prošla jsem jen zahrady. Chtěla jsem chodit sama/s kamarádkou a delegátka/průvodkyně nám občas nebyly schopné říct, kdy a kde je společný sraz, což nám dost komplikovalo plány.

24. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vladislav

Bus a přeprava vůbec naprosto v pohodě, řidiči profíci. Hotel sice něco pamatoval, ale až na postele ( tipnul bych na lehátka z olympiády Moskva 1980 ) na slušné úrovni v této kategorii. Čisto a klid. Snídaně srovnatelné se standardem např. SRN. Delegátka snaživá, starala se zda se někdo neztratil, organizační změny hlásila včas, nechala kontakt. Možná potřebuje trošku doplnit zkušenosti, reálie a jazyky (RJ) – to přijde s praxí 8-) Ruská delegátka (?) rovněž vstřícná. První ruská průvodkyně profesionálka, dokázala zaujmout.

Organizace občas zaskřípala, výlet na zvedání mostů se moc nepovedl ( náhradní průvodce v AJ, překlad poněkud vázl ). Výlet do Petrodvorců díky zpoždění nic moc, ze slavnosti jsme nic neviděli. Druhá ruská průvodkyně ( Puškin ) poněkud vyšla ze cviku. Bohužel takto načasovaný program díky pozdním začátkům ( hlavně druhý den ) neponechával mnoho prostoru pro individuální doplnění – muzea zavírají v šest. Proč nezačínat třeba v 9 místo v 11 ?

23. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Výlet byl moc pěkný, bylo to asi hlavně tím, že se nám vydařilo krásné počasí. Cesta byla trošičku nepříjemná, to sezení v autobuse bylo náročné, ale pouštěli se i nějaké filmy a průvodkyně nás hodně vzdělávala historií, takže to bylo příjemné, člověk myslel na něco jiného a ne na bolavá záda:-) i přestávky na wc a občerstvení byli časté.

Chtěla bych poděkovat paní průvodkyni Mileně Procházkové, za krásný výklad po celém trvání výletu, opravdu se nám po celý den věnovala a se vším pomohla, musím uznat že má nervy ze železa, já bych tohle nedala :-D

Jinak všechny tři města byly krásné, v Kodani trochu více draze, ale na to jsme byli připravení. Krásné památky i moře.

12. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (14)