Company UniTravel

Praha - Staré Město a dalších 7 poboček

"Kodaň, Oslo, přístup průvodkyně, počasí. Goteborg nic moc, je to sice na cestě, ale spíš ztráta času. " — Tomas, Před 3 roky

"Kodaň, Oslo, přístup průvodkyně, počasí. Goteborg nic moc, je to sice na cestě, ale spíš ztráta času. " — Tomas, Před 3 roky

O nás

Cestovní kancelář

Company UniTravel
Dlouhá 16, Praha - Staré Město

Company UniTravel

Dlouhá 16, Praha - Staré Město

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–18:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Lukáš

Vše probíhalo v pořádku.

Zjistil jsem, že nejsem typ na organizované dovolené.

Jana

*Petrohrad byl pěkný, zážitků a fotek jsme si dovezli mnoho.
*I hotel AZIMUT byl pěkný a s ním i snídaně. Byl blízko centra a dobře viditelný, takže jsme se dobře orientovali.
*Na průvodkyně jsme vždy čekali, ale výklad měly pěkný.

Nelíbila se mi organizace zájezdu.
*Poměrně velké intervaly mezi zastávkami, video řvalo celý den v autobuse i když při sluníčku na něm moc toho vidět nebylo.
*Fakultativní zájezdy byly organizované až na 11hod a na hotel jsme se vraceli už v 16 hod a to byl rozkouskovaný den, soukromě se toho moc nedalo stihnout. Mrzelo mne, že jsem se nepodívala do Ermitáže. Tam nás paní delegátka zavezla až večer v 18:30hod, sleva na vstupném nebyla a tak na 2hod dát 600 rublů se mi zdálo dost a čas na prohlídku minimální.
*Nedostatečné informace o vstupech – byly uváděny ceny v eurech a přitom v Petrohradě se nikde nesmí platit cizí měnou, jen v jednom obchodě se suvenýry.
*Noční výlet za zvedajícími mosty byl také trochu zmatečný. U mostu jsme byli včas, ale potom jsme měli nasednout do autobusu a přejet na jiný. pak se zjistilo, že by se to nestihlo, tak bylo řečeno, abysme si tam doběhli pěšky. Ale to se dalo čekat a mohli jsme o tom být informování hned na začátku.
*Objednaná večeře v typické ruské restauraci byla předražená za 15euro dostat menší misku boršče, odhadla bych asi 200-max 250g těstovin-pelmeně, menší kousek štrůdlu s lžící zmrzliny a k piti 1–1,5dcl džusu. Na večeři jsme šli, aniž jsem měla hlad a po večeři jsem nebyla přejedená.
*Delegátka v autobuse nás uměla spočítat, ale podat nějaké informace a zvláště je podat dopředu, to se nikdy nestalo. Informace které země budeme projíždět nebyly žádné a natož něco o těch zemích říct. No prostě Petrohrad byl pěkný, ale už ne s touto CK

Gabriela

Že nás upozornili na možnost jízdy Petrohradským metrem, což jsem ráda využila. Autobus a cesta O.K. problém nebyl.

Nelíbil se mi pozdní odjezd na exkurze – až kolem 11 dopoledne, což mi přijde dost pozdě. Kvůli tomu jsem na společnou prohlídku s průvodcem nešla a taky jsem se nestihla podívat do paláce v Petrodvorcích – tam bylo málo času, prošla jsem jen zahrady. Chtěla jsem chodit sama/s kamarádkou a delegátka/průvodkyně nám občas nebyly schopné říct, kdy a kde je společný sraz, což nám dost komplikovalo plány.