Kategorie

Company UniTravel

4,0 / 5 (50 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Bus a přeprava vůbec naprosto v pohodě, řidiči profíci. Hotel sice něco pamatoval, ale až na postele ( tipnul bych na lehátka z olympiády Moskva 1980 ) na slušné úrovni v této kategorii. Čisto a klid. Snídaně srovnatelné se standardem např. SRN. Delegátka snaživá, starala se zda se někdo neztratil, organizační změny hlásila včas, nechala kontakt. Možná potřebuje trošku doplnit zkušenosti, reálie a jazyky (RJ) – to přijde s praxí 8-) Ruská delegátka (?) rovněž vstřícná. První ruská průvodkyně profesionálka, dokázala zaujmout.“

Cestovní kancelář

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Poznávací zájezdy, Eurovíkendy, Zahraniční zájezdy a pobyty

Hodnocení podniku Company UniTravel

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lukáš

Vše probíhalo v pořádku.

Zjistil jsem, že nejsem typ na organizované dovolené.

29. 6. 2016
Užitečné? Ano
Jana

*Petrohrad byl pěkný, zážitků a fotek jsme si dovezli mnoho.
*I hotel AZIMUT byl pěkný a s ním i snídaně. Byl blízko centra a dobře viditelný, takže jsme se dobře orientovali.
*Na průvodkyně jsme vždy čekali, ale výklad měly pěkný.

Nelíbila se mi organizace zájezdu.
*Poměrně velké intervaly mezi zastávkami, video řvalo celý den v autobuse i když při sluníčku na něm moc toho vidět nebylo.
*Fakultativní zájezdy byly organizované až na 11hod a na hotel jsme se vraceli už v 16 hod a to byl rozkouskovaný den, soukromě se toho moc nedalo stihnout. Mrzelo mne, že jsem se nepodívala do Ermitáže. Tam nás paní delegátka zavezla až večer v 18:30hod, sleva na vstupném nebyla a tak na 2hod dát 600 rublů se mi zdálo dost a čas na prohlídku minimální.
*Nedostatečné informace o vstupech – byly uváděny ceny v eurech a přitom v Petrohradě se nikde nesmí platit cizí měnou, jen v jednom obchodě se suvenýry.
*Noční výlet za zvedajícími mosty byl také trochu zmatečný. U mostu jsme byli včas, ale potom jsme měli nasednout do autobusu a přejet na jiný. pak se zjistilo, že by se to nestihlo, tak bylo řečeno, abysme si tam doběhli pěšky. Ale to se dalo čekat a mohli jsme o tom být informování hned na začátku.
*Objednaná večeře v typické ruské restauraci byla předražená za 15euro dostat menší misku boršče, odhadla bych asi 200-max 250g těstovin-pelmeně, menší kousek štrůdlu s lžící zmrzliny a k piti 1–1,5dcl džusu. Na večeři jsme šli, aniž jsem měla hlad a po večeři jsem nebyla přejedená.
*Delegátka v autobuse nás uměla spočítat, ale podat nějaké informace a zvláště je podat dopředu, to se nikdy nestalo. Informace které země budeme projíždět nebyly žádné a natož něco o těch zemích říct. No prostě Petrohrad byl pěkný, ale už ne s touto CK

27. 5. 2016
Užitečné? Ano
Gabriela

Že nás upozornili na možnost jízdy Petrohradským metrem, což jsem ráda využila. Autobus a cesta O.K. problém nebyl.

Nelíbil se mi pozdní odjezd na exkurze – až kolem 11 dopoledne, což mi přijde dost pozdě. Kvůli tomu jsem na společnou prohlídku s průvodcem nešla a taky jsem se nestihla podívat do paláce v Petrodvorcích – tam bylo málo času, prošla jsem jen zahrady. Chtěla jsem chodit sama/s kamarádkou a delegátka/průvodkyně nám občas nebyly schopné říct, kdy a kde je společný sraz, což nám dost komplikovalo plány.

24. 5. 2016
Užitečné? Ano
Vladislav

Bus a přeprava vůbec naprosto v pohodě, řidiči profíci. Hotel sice něco pamatoval, ale až na postele ( tipnul bych na lehátka z olympiády Moskva 1980 ) na slušné úrovni v této kategorii. Čisto a klid. Snídaně srovnatelné se standardem např. SRN. Delegátka snaživá, starala se zda se někdo neztratil, organizační změny hlásila včas, nechala kontakt. Možná potřebuje trošku doplnit zkušenosti, reálie a jazyky (RJ) – to přijde s praxí 8-) Ruská delegátka (?) rovněž vstřícná. První ruská průvodkyně profesionálka, dokázala zaujmout.

Organizace občas zaskřípala, výlet na zvedání mostů se moc nepovedl ( náhradní průvodce v AJ, překlad poněkud vázl ). Výlet do Petrodvorců díky zpoždění nic moc, ze slavnosti jsme nic neviděli. Druhá ruská průvodkyně ( Puškin ) poněkud vyšla ze cviku. Bohužel takto načasovaný program díky pozdním začátkům ( hlavně druhý den ) neponechával mnoho prostoru pro individuální doplnění – muzea zavírají v šest. Proč nezačínat třeba v 9 místo v 11 ?

Celkově povedený zájezd, až na to počasí druhý den 8-) Pár detailů „dopilovat“ a bude to sqělé. I tak lze s čistým svědomím doporučit.

23. 5. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Výlet byl moc pěkný, bylo to asi hlavně tím, že se nám vydařilo krásné počasí. Cesta byla trošičku nepříjemná, to sezení v autobuse bylo náročné, ale pouštěli se i nějaké filmy a průvodkyně nás hodně vzdělávala historií, takže to bylo příjemné, člověk myslel na něco jiného a ne na bolavá záda:-) i přestávky na wc a občerstvení byli časté.

Chtěla bych poděkovat paní průvodkyni Mileně Procházkové, za krásný výklad po celém trvání výletu, opravdu se nám po celý den věnovala a se vším pomohla, musím uznat že má nervy ze železa, já bych tohle nedala :-D

Jinak všechny tři města byly krásné, v Kodani trochu více draze, ale na to jsme byli připravení. Krásné památky i moře.

12. 5. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (15)