Hodnocení podniku  S-centrum Benešov

4,5/5 (136 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Irena

Nic moc ubytování , jídlo katastrofa, o snídaních nemluvě. Celkový dojem nic moc.

Vyjádření partnera
S-centrum Benešov Před 2 roky

Děkujeme za hodnocení. Ač se velmi snažíme, zřejmě bohužel nedokážeme vyhovět představě všech klientů. Naštěstí většina hostů odjíždí spokojených.

11. 6. 2019
Zdeněk

Kvalitní bowlingové dráhy se vzornou a ochotnou obsluhou.

Skoro všechno špatně.
Jídlo: Při příjezdu si musíte nahlásit v kolik který den půjdete na večeři a co si dáte. Zdánlivě výhoda – nebudete čekat… Bohužel, nejdříve vám pak přinesou jídlo někoho jiného, pak teprve začnou to vaše připravovat. Po celou tu dobu si však u stolu nepopovídáte, protože se prostě neslyšíte. V restauraci je nepředstavitelný hluk velké skupiny slavících, která naprosto nebere ohled na další návštěvníky. A personál buďto nahluchlý, že to neslyší a nebo lhostejný. Nebylo by na takovou akci vhodné využít salonku, který zeje prázdnotou?Další den už je to jinak. Z objednávky jsou připravena jen 3 jídla, čtvrté se chystá později. Takže u stolu tři jedí, čtvrtý kouká a čeká a pak naopak ( tak k čemu ty objednávky při příjezdu?).

Saunu a vířivku si sice za příplatek rezervujete pro sebe, ale v praxi vám tam neustále někdo leze: Evidentně proto, že v recepci nikdo není. Večer si tam návštěvník sám nerozsvítí, takže je z toho poněkud nebezpečná romantika po tmě. A jít se vysvlečený či rozehřátý ze sauny ptát na recepci co s tím je těžko reálné. Zvlášť když tam, stejně nikdo není.

takže za mne: Už nikdy

Vyjádření partnera
S-centrum Benešov Před 3 roky

Dobrý den, mrzí mě Vaše zklamání a věřte, že jsem již řešila s příslušným personálem opatření, jak se tomuto vyvarovat. V případě brigádnice na sportovní recepci, která nebyla přítomna a nerozsvítila se jedná opravdu o velké pochybení a situaci ještě dořešíme. Fakt, že je v plné restauraci hluk, těžko mohu popřít. Na salónkách byly oba večery naplánovány akce. Chápu, že větší počet lidí může být někoho nepříjemný, Vy se však prosím snažte také pochopit nás. My jsme rádi, že k nám lidé chodí a chtějí u nás uskutečnit jejich oslavy narozenin, večírky apod., bez hostů bychom mohli zavřít. Dáme si samozřejmě větší pozor při kontrole objednávek polopenzí, aby se Vámi zmíněný problém již neopakoval. Moc se Vám za tyto nedorozumění v řadě omlouvám a děkuji za recenzi, právě negativní připomínky nám pomohou posouvat se dál. Snad najdete na pobytu u nás i něco pozitivního. Já doufám, že v našem případě to byla spíše špatná výjimka i s ohledem na množství spokojených zákazníků. Za sebe a tým S-centra přeji hezký den, Lucie

22. 10. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.