Restaurace Na Letišti

3,7 / 5 (148 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „příjemné prostředí a obsluha.“

Dnes otevřeno: 10:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Michal Hruška
https://www.facebook.com/steakhouseplana/timeline
naletisti@seznam.cz
+420 605 422 529

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, České restaurace, Steaky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Restaurace Na Letišti

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Miroslav

vstřícná obsluha, u podniku lze dobře zaparkovat

15. 8. 2016
Evinka

Příjemná obsluha

15. 7. 2016
petra

Obsluha byla ochotna, prostředí hezké.

Nelíbilo se nam, ze kuchař byl v usmudlane zastere, triko špinavý…sedel venku u piva, pak si odbehl udelat nam jídlo.takze hygiena asi nic moc.jidlo bylo vcelku hezky naservirovane, ale celkový dojem z kuchaře to vse kazil.je to skoda, protoze jidlo dela hospodu.

5. 7. 2016
Josefsmolik

Tento podnik nemohu doporučit a od jeho návštěvy odrazuji. Steaky z argentinského býčka byly zcela nepoživatelné. Nožem se daly pouze obtížně uříznout a po vložení do úst pouhá žvýkací hmota. Po reklamaci přinesli novou porci, která snad byla ještě horší. Nakonec jsem raději požádal o smažený sýr, protože jsem již neměl sílu na další žvýkání. Sýr byl ale na úrovni horší závodky!!! Jako přílohu jsme dostali smažené bramborové hranolky. Jednalo se však o upraženou hranolkovou drť bez valné chuti. Nejlepší na celé návštěvě bylo nakonec červené víno, na kterém však nemohli již nic zkazit. Toto byla naše prví návštěva a zcela jistě i návštěva poslední. Po přečtení posledních recenzí na tento podnik se mi má zkušenost pouze potvrdila.

2. 7. 2016
Vendula

Přáli jsme si propect médium a byli úplně propečené. Ještě k tomu studené a ještě úplně polite balsamicem které úplně zkazilo chuť masa. Tato restaurace (jestli tomu tak lze říkat) vůbec nesleduje moderní trendy co se týče gastronomie.

21. 5. 2016

Další hodnocení (65)

Podobné podniky