Restaurace Kamenný most

Praha - Praha 1, Smetanovo nábřeží 195

„Po zavolání byli ochotni nám do jedné hodiny rezervovat stůl, jídlo dobré a hezky a vkusně připravené. Prostředí moc hezké.“ — Marek, Před 4 roky

„Po zavolání byli ochotni nám do jedné hodiny rezervovat stůl, jídlo dobré a hezky a vkusně připravené. Prostředí moc hezké.“ — Marek, Před 4 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Steaky

Restaurace Kamenný most
Smetanovo nábřeží 195, Praha - Praha 1, 11000 (zobrazit na mapě)

Kamenný most

Smetanovo nábřeží 195, Praha – Praha 1

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 11:00–23:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Letní zahrádka
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Marek

Po zavolání byli ochotni nám do jedné hodiny rezervovat stůl, jídlo dobré a hezky a vkusně připravené. Prostředí moc hezké.

Po objednání jsme čekali více než hodinu na 1. chod, a pak cca 30–50 minut na ostatní chody, (přestože byla restaurace zaplněna z cca jedné třetiny) a moučník nám bez upozornění přinesli jiný. Bohužel se zdá že se opakují nedostatky, které byly hodně krát popsány v recenzích restaurace.

Dded

Umístění restaurace, výhled.

Prostředí restaurace je v pohodě, ale na stole byly drobečky, zmačkaný ubrus, prostě trochu retro pocit o 20 let zpátky. Personál si podmínky akce četl z voucheru. Personál měl celkově hosty „na salámu“, tady ani Slevomat nepomůže k tomu, aby se hosti vraceli.

Jan

Jídlo naprosto luxusní. Doporučuji!!

Rádoby luxusní posezení, které však chátrá a zasloužilo by renovovat. Stejně tak jako obsluha. Nejdříve jsme si mysleli, že nás přehlížejí proto, že nejsme dost lukrativní, ale kdepak. Když se zvedl od vedlejšího stolu ruský pár, který nevypadal zrovna na chudáky a přesto si jich nikdo cca. 20min nevšiml, bylo jasno…:-)