Restaurace Kamenný most

2,7 / 5 (11 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Po zavolání byli ochotni nám do jedné hodiny rezervovat stůl, jídlo dobré a hezky a vkusně připravené. Prostředí moc hezké.“

Dnes otevřeno: 11:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Pavel Šaroun
http://kamennymost.cz/
restaurantkamennymost@gmail.com
+420 720 113 857

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Steaky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Restaurace Kamenný most

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marek

Po zavolání byli ochotni nám do jedné hodiny rezervovat stůl, jídlo dobré a hezky a vkusně připravené. Prostředí moc hezké.

Po objednání jsme čekali více než hodinu na 1. chod, a pak cca 30–50 minut na ostatní chody, (přestože byla restaurace zaplněna z cca jedné třetiny) a moučník nám bez upozornění přinesli jiný. Bohužel se zdá že se opakují nedostatky, které byly hodně krát popsány v recenzích restaurace.

5. 6. 2015
Dded

Umístění restaurace, výhled.

Prostředí restaurace je v pohodě, ale na stole byly drobečky, zmačkaný ubrus, prostě trochu retro pocit o 20 let zpátky. Personál si podmínky akce četl z voucheru. Personál měl celkově hosty „na salámu“, tady ani Slevomat nepomůže k tomu, aby se hosti vraceli.

5. 6. 2015
Jan

Jídlo naprosto luxusní. Doporučuji!!

Rádoby luxusní posezení, které však chátrá a zasloužilo by renovovat. Stejně tak jako obsluha. Nejdříve jsme si mysleli, že nás přehlížejí proto, že nejsme dost lukrativní, ale kdepak. Když se zvedl od vedlejšího stolu ruský pár, který nevypadal zrovna na chudáky a přesto si jich nikdo cca. 20min nevšiml, bylo jasno…:-)

5. 6. 2015
Mgdlnka

misto

skoro hodinu jsme čekali na dezert

5. 6. 2015
Olga

Koupila jsem vouchery na Slevomatu. Domluvili jsme si rezervaci na určitou hodinu. Po příchodu jsme museli čekat na místo asi 10 minut. Pak na objednávku další minuty a nakonec nám ani nebylo nabídnuto jídlo, které nabízeli při nákupu voucherů. Chtěli jsme polévku s knedlíčky, ale dostali jsme jinou, protože knedlíčková nebyla. Těšili jsme se na dančí a dostali jsme všichni vepřové na pivu. V nabídce byla bábovka nebo štrudl a dostali jsme knedlík s marmeládou. Jídlo bylo ale výborné a protože jsme si nechtěli kazit večer, dál jsme to neřešili.
Naše poznatky. Obsluhující se velmi snažili, byli vstřícní, ale je zde špatně vedená koordinace práce. Jeden objednává, další nese jídlo, ale neví kam a jaké. nejsou dobře označené stoly, panuje tu chaos.
Restauraci nedoporučuji.

4. 6. 2015

Další hodnocení (4)