CK Balkantour

Týnec nad Sázavou a další 3 pobočky

„Zájezd se mi moc líbil. Vše co bylo slibováno jsme navštívili. Ubytování v hotelu a snídaně skvělé :-). Určitě doporučuji.“ — Andrea, Před 3 roky

„Zájezd se mi moc líbil. Vše co bylo slibováno jsme navštívili. Ubytování v hotelu a snídaně skvělé :-). Určitě doporučuji.“ — Andrea, Před 3 roky

O nás

cestovní kancelář Balkantour

CK Balkantour
775705505, Týnec nad Sázavou - Bukovany 143,

CK Balkantour

775705505, Týnec nad Sázavou – Bukovany 143,

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Michaela

Organizací zájezdu na Oktoberfest 2015 jsme byli spíše zklamáni. Do Mnichova jsme dorazili s cca 3 hod. zpožděním, takže bylo prakticky nereálné dostat se do pivních stanů. Proto bychom všem účastníkům doporučovali, vybrat si CK, která zajišťuje rezervace do pivních stanů ; v celém areálu byl totiž jediný „stánek“, kam jste se dostali bez rezervace a mohli si dát pivko. Celý areál je obrovskou poutí a pokud sem nejedete, právě kvůli atrakcím, piva se bez rezervace či včasného ranního příjezdu nedočkáte.

Stanislava

Snaha delegáta zachránit, co jde. Akce jako taková moc pěkná.

Organizace zájezdu – propozice nepřišly avizovaný týden před odjezdem, ale tři dny a stejně byly neužitečné, protože se na poslední chvíli změnily, o čemž jsme nebyli informováni. Autobus nebyl luxusní, nápoje k dispozici nebyly, wc nefunkční. O zmatku v Mnichově nemluvě. Účastníci z Brna měli jako překvapení to, že je autobus nedovezl zpět do Brna, ale v Praze přesedali na vlak, který stíhali opravdu těsně. Komplikace mohou nastat vždy, ale o to víc je třeba komunikace ze strany organizátora. S touto cestovní kanceláří nikdy více.

Marcela

Benátky..a hotel.

Bohužel dost věcí. Největší problém byla delegátka, která vůbec neřešila, kde má lidi, nedodržovala čas odjezdu, takže na nějakém místě zůstali lidi a museli se dopravit sami. Chaos, který jsem ještě nezažila. Cestovka chce stihnout toho hodně, ale lepší by bylo se věnovat pár místům na plno – na všechno bylo strašně málo času.