Hodnocení podniku Zboží ve slevě

4,4/5 (154 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

ŠÁTEK OBJEDNANÝ V ČERVENÉ BARVĚ PŘIŠEL V BARVĚ ÚPLNĚ JINÉ =RŮŽOVÉ…JELIKOŽ BYL V CENĚ 99,– A ZŘEJMĚ BYCH ZAPLATILA VÍCE ZA POŠTOVNÉ, POKUD BYCH JEJ VRÁTILA, MUSÍM SPOLÉHAT NA TO, ŽE SE BUDE NĚKOMU HODIT. :-(

Vyjádření partnera
Zboží ve slevě Před 3 roky

Dobrý den,
je mi moc líto, že nejste spokojená. Bohužel barva je červená, růžové kusy jsou stále zadělané. Pro srovnání jsem udělala anketu barvy mezi zákazníky a nikomu se červený nezdál růžový. Jak na fotce, tak i na oko. Toto je náhled a každý vnímáme odstíny barev jinak. To chápu.
Nic méně máte nárok na vrácení peněz. Pokud mi zboží zašlete zpět nepoškozené, peníze Vám vrátim, samozřejmě i za poštovné.
Škoda, že mi tu dáváte takové hodnocení a nesnažíte mě nejdříve raději kontaktovat a zboží vrátit.
Vidím, že tu máte 3 komentáře za 3 různé nákupy. Příjde mi nefér tedy dávat toto hodnocení za jeden produkt, když ty ostatní tu nezmiňujete a jste s nimi tedy nejspíš spokojená.
Přeji Vám hezký večer a více radosti z maličkostí!

Hodnocená nabídka: Elegantní tunelové šátky
26. 3. 2016
Alena

Set je šitý horkou jehlou. Někde se ve spojích páře, kalhotky mají otočenou špičku a materiál – má to být bavlna a přitom se už žmolkuje.

Vyjádření partnera
Zboží ve slevě Před 4 roky

Dobrý den, velice nás mrzí že nejste se zbožím spokojena. Tyto sety prodáváme již dlouho a zatím byli samé kladné reakce. Co se týká otočené špičky nebo toho že se někde ve spojích páře, jak píšete, není nic jednoduššího než nás kontaktovat a zboží Vám rádi vyměníme. V množství v jakém ho prodáváme, se může stát že se vyskytne nějaký kaz. Ohledně žmolků samozřejmě záleží na tom jak se set pere a zda se doddržuji doporučené postupy údržby atd... Neváhejte nás tedy kontaktovat, zboží Vám samozřejmě vyměníme.

Hodnocená nabídka: Sety pro miminka 7 nebo 5 dílné
26. 5. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.